- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiEfektní dřevěné sochy do každé zahrady

Efektní dřevěné sochy do každé zahrady

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dřevo je často přirovnávané k ženě, neboť vyžaduje cit, pochopení a zároveň i něhu a vášeň … Lásku k dřevu zdědil i Radim Sibera a po vzoru svého praděda, děda a otce vytváří pěkné dřevěné sochy. Už od dětství pociťoval náklonnost k dřevu – vnímal tento materiál nejen jako zpracovatel, ale i jako člověk, který s ním cítí. Přestože jsou dřeviny tvrdé soupeřky, přistupuje k dřevu s úctou a porozuměním. Mnoho z nás má zkušenosti, že se dá dřevo tvarovat jako některé jiné druhy materiálu. Spojením fantazie a požadavků se dají vytvořit skvostné předměty, které mají užitnou i uměleckou hodnotu.

Dřevěné sochy
Dřevěné sochy

Budoucnost patří kráse dřeva

Sochař Sibera bere inspiraci z vlastních myšlenek, představ a hlavně z přírody.  A pokud toužíte po efektním nábytku – není problém. V poslední době jsou populární zahradní sochy přírodního hrubšího vzhledu, kdy se dřevo opracovává motorovou pilou.  A v tom je pan Sibera mistr. Sochy vyrobené za pomocí motorové pily bez dalšího opracování nádherně zapadají do rázu volné přírody. Na drobnější úpravu používá dlátka, a také různé tesařské nástroje. Vytvoření jedné sochy je individuální. Záleží na objednávce zákazníka. Někdy je důležité si pohrát i s detaily pro celkový dojem.

Dřevěné sochy

Osvěžte svou zahradu originální sochou

Na sochařském umění umělce je patrné, že své řemeslo si zamiloval a dělá ho pro radost. A co každého sochaře potěší, když jsou spokojeni se svou prací a navíc svým výtvorem oblaží i ostatní. Unikátní dřevěné sochy vyřezané z lípy, javoru nebo dubu budou ozdobou každé zahrady nebo interiéru. Fantazie je bezbřehá – máte možnost si nechat u pana Sibery realizovat vlastní sny. Stejně jako to udělal zákazník z Chrudimi, kterému vyřezal sochu Moai. Nebo toužíte po vlastním andělovi, Budhovi či jiné dřevěné podle vašeho návrhu?

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje