Užijte si zábavu, relaxaci při jarním pobytu na Moravě. Vyberte si z bohaté nabídky wellness, romantických či lázeňských pobytů. Cena pobytu zahrnuje vždy ubytování, snídani či polopenzi, wellness,  a dále dle typu pobytu degustační balíčky vín, ochutnávky místních specialit. V hotelech je zdarma wi-fi a parkování. Pobyty jsou stanoveny na 2 – 4 dny. Využijte výhodných cen a vyražte na jarní odpočinkový pobyt dle svého výběru a zájmu. Víkendové pobyty na jižní Moravě to je to pravé pro odpočinek.

Pobyty

Jarní pobyt na Moravě

Vinařský balíček na jižní Moravě s celovečerní zábavou ve vinárně

Zakupte si úžasný vinařský pobyt na jižní Moravě v hotelu Čech. Užijete si dny plné dobrého jídla, vína i zábavy. Balíček je za výhodnou cenu. V ceně je zahrnuto ubytování, děti do 3 let zdarma. V balíčku máte zaplacenou neomezenou degustaci vína, večerní raut, zábavu i snídani a také wi-fi a parkování. Za výhodnou cenu získáte ubytování na nádherném místě, v nádherné krajině Lednicko-Valtického areálu. Nádherná příroda láká k cykloturistice i romantickým procházkám, večernímu posezení u dobrého vínka a hudby. Objevte kouzlo jižní Moravy na úžasném třídenním pobytu.

  Trvalá epilace

Morava
Romantický pobyt pro dva v 4* hotelu Tvrz

Užít si můžete romantiku ve 4* hotelu s partnerem či partnerkou po dobu 2 – 4 dní. Čekají na vás luxusní pokoje, sauna, vířivka, romantické večeře a další. V ceně balíčku je zahrnuto ubytování, snídaně nebo polopenze, wellness, vyjížďka na lodičkách. Zdarma máte také parkování, fotbálek a dětské hřiště.

welness
Za výhodnou cenu si uděláte nádherný romantický jarní pobyt, na který dlouho nezapomenete. Ubytování budete v nádherném hotelu Tvrz, který je vhodný i pro náročné klienty. Ochutnáte vynikající staročeskou kuchyni, můžete si užít pobyt ve finské sauně nebo v hydromasážní vaně, vyrazit na výlet. Zkuste víkendové pobyty pro dva. Rozhodně nebudete litovat, že jste si jarní pobyt zakoupili.

Comment(0)