- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyUžijte si jarní pobyt na Moravě

Užijte si jarní pobyt na Moravě

-

- Komerční sdělení -aktuality

Užijte si zábavu, relaxaci při jarním pobytu na Moravě. Vyberte si z bohaté nabídky wellness, romantických či lázeňských pobytů. Cena pobytu zahrnuje vždy ubytování, snídani či polopenzi, wellness,  a dále dle typu pobytu degustační balíčky vín, ochutnávky místních specialit. V hotelech je zdarma wi-fi a parkování. Pobyty jsou stanoveny na 2 – 4 dny. Využijte výhodných cen a vyražte na jarní odpočinkový pobyt dle svého výběru a zájmu. Víkendové pobyty na jižní Moravě to je to pravé pro odpočinek.

Pobyty
Jarní pobyt na Moravě

Vinařský balíček na jižní Moravě s celovečerní zábavou ve vinárně

Zakupte si úžasný vinařský pobyt na jižní Moravě v hotelu Čech. Užijete si dny plné dobrého jídla, vína i zábavy. Balíček je za výhodnou cenu. V ceně je zahrnuto ubytování, děti do 3 let zdarma. V balíčku máte zaplacenou neomezenou degustaci vína, večerní raut, zábavu i snídani a také wi-fi a parkování. Za výhodnou cenu získáte ubytování na nádherném místě, v nádherné krajině Lednicko-Valtického areálu. Nádherná příroda láká k cykloturistice i romantickým procházkám, večernímu posezení u dobrého vínka a hudby. Objevte kouzlo jižní Moravy na úžasném třídenním pobytu.

Morava
Romantický pobyt pro dva v 4* hotelu Tvrz

Užít si můžete romantiku ve 4* hotelu s partnerem či partnerkou po dobu 2 – 4 dní. Čekají na vás luxusní pokoje, sauna, vířivka, romantické večeře a další. V ceně balíčku je zahrnuto ubytování, snídaně nebo polopenze, wellness, vyjížďka na lodičkách. Zdarma máte také parkování, fotbálek a dětské hřiště.

welness
Za výhodnou cenu si uděláte nádherný romantický jarní pobyt, na který dlouho nezapomenete. Ubytování budete v nádherném hotelu Tvrz, který je vhodný i pro náročné klienty. Ochutnáte vynikající staročeskou kuchyni, můžete si užít pobyt ve finské sauně nebo v hydromasážní vaně, vyrazit na výlet. Zkuste víkendové pobyty pro dva. Rozhodně nebudete litovat, že jste si jarní pobyt zakoupili.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje