Sportovní centra a domy jógy se plní ženami, které přicházející jaro povzbudilo, výstižněji řečeno možná přímo donutilo, vrhnout se znovu naplno do pohybu a cvičení. To znamená, že budeme “trápit” svoje tělo posilováním ve fitness, běhat po parcích nebo meditovat při józe.

sport oblečení

Ke sportu patří i sportovním oblečení pro ženy

 A protože jsme ženy, chceme vypadat dobře u každé činnosti, i u té, při níž se pořádně zapotíme. Jako každý rok již tradičně probíráme své šatníky a botníky a hledáme padnoucí leginy, pěkná dámská trička, prostě dámské sportovní oblečení, které by plnilo svoji funkci a zároveň nám opravdu slušelo. Jednoduše řečeno chceme, aby nám to seklo. A všechny se určitě shodneme, že je opravdu fajn, pokud vše co hledáme, můžeme koupit na jednom místě a třeba i on-line.

I při sportu můžete vypadat skvěle 

Začněme pěkně od “podlahy”, takže s výběrem bot. Aby nám sport zdraví upevnil nikoli poničil, je základní nutností vybrat si opravdu kvalitní obuv. A pokud máme možnost vybrat si z nepřeberného množství materiálů, barev, stylů, značek a velikostí, je to ideální stav.

 

Sportovní

Sportovní leginy

Pokud cvičíte jógu, možná boty neřešíte, ale určitě se Vám budou hodit leginy. Ale pozor, výběr nebude jednoduchý, je totiž vybírat opravdu z čeho. Už jen zvolit střih je oříšek. Je libo mrkváče, rovné nebo volné a co vzory, radši hladký nebo vzorovaný? U nabízených barev, značek a velikostí se Vám nestane, že byste si nevybraly. Snad se nebudete zlobit, pokud budete řešit opačný problém. Tedy které z výběru vyřadit, když se Vám jich líbí tolik. Pokud kupujete leginy přímo na cvičení, potěší Vás, že použitý materiál kromě jeho pohodlného nošení také odvádí pot a zajišťuje tak jeho rychlejší odpařovaní. K dispozici jsou ale i jiné materiály jako je pletenina, imitace kůže nebo eko kůže. A abychom byly kompletní, je ještě potřeba mrknout se na topy a trička.

 

Nemusíte se obávat toho, že by Vám oblečení nepadlo. U každého kusu je jeho detailní popis. Od materiálu a střihu, až po jeho kompletní míry. I fotek modelek je vždy uvedena jejich výška a velikost vybraného kousku, který mají na sobě. Máte tak přesnou představu, jak oblečení vypadá a hlavně jak by sedělo Vám. Tak hurá na nákupy, jde to i virtuálně!

 

  Jak vybrat šperk pro přítelkyni? Originálním designem šperků Polomio zaručeně oslníte!

Related post

Celebrity Sport

Šárka Strachová a její životní cesta

Sport Zdraví

Mýty a fakta kolem cvičení a spalování tuků

Sport Zdraví

Jarní sportování

Comment(0)