- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylTěhotenská móda

Těhotenská móda

-

- Komerční sdělení -aktuality

tehotenska-moda

Také těhotné ženy si mohou vybírat z pestré palety oblečení, které je ušité na míru stále rostoucímu bříšku. Pryč jsou doby, kdy byly nastávající maminky odkázané na volnější šaty a kabáty o pár čísel větší, případně „džíny s laclem“. V současné době mohou nakupovat zcela plnohodnotně těhotenské oblečení, které zahrnuje elegantní i sportovní kousky, ležérní módu, vše na léto i zimu. Sledujte nabídku internetového obchodu Happymum a buďte šťastnou nastávající maminkou.

Trendy oblečení pro těhotné

Čekáte miminko a přemýšlíte o tom, jaké těhotenské oblečení budete nosit? Bříško neustále roste a s ním se mění i další proporce. V prvním trimestru se ještě nejspíše vejdete do původních volnějších kousků, nicméně po 12. týdnu už vám začnou být kalhoty těsné. Právě kalhoty a sukně bývají nejčastěji tím prvním těhotenským oblečením, které si pořizujeme. A rozhodně se nemusí jednat o neforemné modely, které nemají žádný šmrnc. Naopak!

tehotenska-moda-

Happymum vám nabízí velmi elegantní a slušivé těhotenské oblečení, ve kterém můžete dát všem na obdiv vzdouvající se bříško. Těhotenství představuje nejkrásnější období našeho života a bříško nechceme schovávat, ale naopak všem ukázat. Těhotenská móda zahrnuje kalhoty a sukně se zvýšeným měkkým pasem, který se krásně přizpůsobí vašemu bříšku a pod topem není vůbec vidět. Můžete si tak udělat radost pohodlnými tepláky, oblíbenými leginy a elegantními kalhoty.

Pestrý výběr těhotenského oblečení

Velmi trendy jsou overaly, které vám v těhotenství prokážou perfektní službu, neboť jsou mimořádně pohodlné a vzdušné. Máte-li velké bříško v letních měsících, pak jistě vsaďte na šaty a lehké halenky, ve kterých se budete cítit příjemně, a navíc krásně podtrhnou ženskost a vyzdvihnou váš požehnaný stav. Nezapomeňte se vybavit také kvalitním spodním prádlem. V nabídce jsou opět speciální kalhotky a podprsenky určené gravidním ženám i noční košilky, které vám zajistí maximální komfort. Těhotenské oblečení  Happymum si zkrátka zamilujete.

 

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje