- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyJaké pánské tašky nosí pánové nejraději?

Jaké pánské tašky nosí pánové nejraději?

-

- Komerční sdělení -aktuality

I když by se to možná zdálo, že předchůdce a vynálezce kabelky byla žena, tak není to až taková pravda. Naopak, jako první nosili „kožené kabelky“ právě páni. Byly to kožené váčky, které se připevňovali na opasek a v nich si páni schovávali své cennosti, mince a peníze. Teprve později nosili tyto kožené kapsy dámy pod sukní. V současnosti se od nošení pánských tašek ubývalo, spíše to bylo považováno za něco, co by chlap nosit neměl. Peněženka a doklady se tak nosívali v kapsách. Avšak jak přišlo auto a s ním i klíče, dále mobil, více dokladů a nákupních karet, tak toho místa v kapsách až tak není. Proto se opět dostaly do popředí pánské tašky, které páni rádi nosí i do práce, protože jim zakryjí a odnesou všechny potřebné dokumenty.

Pánové, kteří potřebují ve své tašce nosit jen základní věci jako doklady, klíče a mobil, potřebují hlavně pánskou koženou tašku menšího rezměru, která mě více kapes. Dá se nosit hlavně crossbody, protože si potřebují odlehčit ruce a tím jim dát volnost. Jedním tahem si ji dají přes prsa a pokračují ve svém rychlém tempu života dál.

Dále jsou to páni, který potřebují ve své pánské tašce odnést pracovní dokumenty. Pro těchto pánů jsou vhodné kvalitní pánské kožené tašky, které mají více přihrádek, kde si dokáží vytvořit absolutní pořádek, dá se do nich umístit velikost A4 a ideální je, pokud mají i klíček.

Dále jsou zde páni, kteří potřebují ve své pánské tašce nosit kromě svých základních věcí i notebook, bez kterého se neumí obejít. Tito pánové potřebují koženou tašku s jednou nebo dvěma komorami a hlavně se musí dát nosit crossbody. Potřebují si odlehčit ruce v době, kdy si vytáhnou notebook či mobil a pracují na něm i během cesty.

Pro pány je důležitá především kvalita. Je typické, že páni mají ve svém šatníku jen pár pánských tašek, někteří jednu či ani jednu. Pokud však vyzkouší alespoň jednou život s ní, tak už bez ní nevidou ani na krok.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje