- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyRomány pro pohodové večery od spisovatelky Jarmily Hofmanové

Romány pro pohodové večery od spisovatelky Jarmily Hofmanové

-

- Komerční sdělení -aktuality

Romány patří k velmi oblíbenému literárnímu žánru. Někdo miluje romány z dávných časů, kde se příběhy odehrávají v minulých staletích na královských dvorech, ale i mezi obyčejným lidem. Dramatické i romantické čtení je určeno ženám i mužům, jež milují kouzlo starých časů. Ovšem jiní naopak upřednostňují romány moderní doby, protože se s nimi mnohem lépe dokážou ztotožnit.

K takovým patří například romány Jaroslavy Hofmanové, rodačky z Aše. Většina jejich příběhů je inspirována skutečností, takže se čtenář mnohem lépe vžije do role hrdinky. Je autorkou čtyř románů V sevření osudu, Láska není minulost, Pozvání na tajemnou hostinu a Víc než láska. Příběhy této spisovatelky jsou publikovány také v časopisech Překvapení, Napsáno životem a napsáno životem Tajemno. Přemýšlíte-li nad knihou, kterou nelze při čtení odložit z ruky a vtáhne vás do příběhu, pak jste na správné stopě. Spisovatelka do psaní vkládá životní osudy a příběhy, které se mohou přihodit komukoliv z vás.

Spisovatelka Jaroslava Hofmanová
Spisovatelka Jaroslava Hofmanová

Kdo je Jaroslava Hofmanová?

 

Předně spisovatelka, původním povoláním dietní sestra, která po poslední mateřské dovolené odešla ze zdravotnictví a vyměnila jej za práci u pohřební služby. Napsala zatím čtyři romány, ale chuť psát jí neopouští. Je více než pravděpodobné, že na jejím kontě přibudou další.

 

Spisovatelka
Spisovatelka

 

Jaké jsou romány této spisovatelky?

 

Dvěma slovy: dech beroucí. Posuďte sami. V románu Láska není minulost, budete prožívat příběh matky a dcery, která se zamiluje do lékaře. Poté otěhotní a utíká z domu navzdory matčiným prosbám o ukončení těhotenství. Vztah dcery a lékaře není příliš růžový a zasahuje do něj i prudérní tchýně. Dcera končí u své matky i s dítětem, kde se následně přestěhuje i lékař. Vše se komplikuje zjištěním, že jejich společné dítě vychovává matka Simona – babička. Lékař si začíná uvědomovat svou náklonnost k matce své manželky a vzniká oboustranný milostný vztah.

Tvrdí se, že spisovatelka píše sladké povídky, což ona sama vyvrací a důkazem tomu je kniha Pozvání na tajemnou hostinu. Představuje sbírku šestadvaceti povídek a životních příběhů spisovatelky Jaroslavy Hofmanové. Příběhy vyšly také v časopisech Báječná neděle, Překvapení s další.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje