- Komerční sdělení -zeny
HoroskopyDrak v roce 2016

Drak v roce 2016

-

- Komerční sdělení -aktuality

Drak v roce 2016

Všichni Draci by v roce Opice měli pozorně naslouchat svému vnitřnímu hlasu – pomůže vám zorientovat se v chaotickém množství událostí kolem a rozlišit, co je opravdu důležité a co je podružné. Nuda vás nezastihne, ale o to větší pozor byste si měli dát na sklon věnovat se příliš mnoha věcem najednou. Pokud rozděláte až příliš mnoho věcí najednou, nebudete se moct pořádně soustředit na nic – a to by byla škoda!

Čínský horoskop 2016 Drak
Čínský horoskop 2016 Drak

Vztahy

 

V roce 2016 bude Drakům velmi přát hlavně v lásce a vztazích. S vašimi nejbližšími si budete užívat krásné a harmonické období souladu a spolupatřičnosti. Partner vám bude dávat najevo, jak moc mu na vás záleží a láskou k vám bude jen sršet. Pro nezadané Draky je tento rok ideální dobou pro navázání nové a velmi slibné známostí!

Práce a kariéra pro Draka 2016

Máte na co těšit! Po pracovní stránce bude rok 2016 velmi rušný a prověří vaše organizační schopnosti. Nemusíte  za každou cenu zvládnout všechno sami, předejte část vašich úkolů kolegům nebo podřízeným. Potěší vás také nečekané přilepšení a zisky, které výrazně předčí všechny vaše očekávání.

Bude vás to však svádět abyste si dopřáli všechno, po čem toužíte – ale pozor, hlavně v jídle a pití se vám vyplatí mírnost a střídmost, v opačném případě vaše zdraví bude mít zatěžkávací zkoušku.

Znamení Draka: 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje