- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiČesko německý slovník online

Česko německý slovník online

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vítáme vás na stránkách Česko německý slovník, kde tento slovník můžete rovněž používat pro překlady z němčiny a do německého jazyka zcela zdarma.
Česko německý slovník je v beta verzi a umí na 1200 německých překladů z projektu „Česko-německý GNU/FDL slovník“. Budeme velmi rádi, pokud nám pomůžete slovní zásobu pro tento slovník nadále rozšiřovat, což je možné provést zde.
Česko německý slovník můžete použít také na svém webu. Panel s česko německým slovníkem vložíte na svůj web velmi snadno pomocí kódů pro vložení, které najdete na našich stránkách.
Náš překladový německý slovník slouží pro rychlé nalezení překladu německého nebo českého ekvivalentu slova. Německo český slovník online je dostupný kdykoliv a kdekoliv.

cesko-nemecky-prekladac
Česko německý slovník online

Pomozte nám vytvořit největší česko německý slovník online, vkládejte slova do naší databáze. Potřebujete přeložit nějaký text? Pomocí jednoduchého vyhledávání najdete každé slovo, které hledáte. Vyměňte složité a zdlouhavé vyhledávání německých slovíček v rozsáhlém tištěném slovníku, u nás najdete slova seřazená dle abecedy, proto je vyhledávání snadné a rychlé.
Překladový německo český slovník online je bezesporu velice užitečným pomocníkem na cestách do zahraničí i při studiu cizích jazyků. Jednoduché překladové slovníky často obsahují jen několik tisíc slov, zatímco kvalitní překladové slovníky obsahují až stovky tisíc slov, proto nám pomozte být nejlepší.
Online německo český slovník a překladač zdarma vám nabízí okamžitý a kvalitní překlad.
Jedná se o průběžně aktualizovaný překladový slovník online, považujeme za nutnost slova a fráze neustále doplňovat a aktualizovat tak obsah našeho slovníku, abychom uživatelům poskytli co nejaktuálnější a nejpraktičtější slovní zásobu do češtiny i do němčiny.

Předchozí článekObjevte výhody gelových nehtů
Další článekDrak v roce 2016

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje