- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyZahradní party stan

Zahradní party stan

-

- Komerční sdělení -aktuality

Organizace zahradní párty vyžaduje důkladné plánování. Relax s rodinou nebo s přáteli během víkendu pomáhá nabrat nové síly a energii do pracovního týdne.

Lahodné jídlo, osvěžující nápoje a hudba dotváří úžasnou atmosféru. Rozhovor s přáteli nám pomáhá uniknout ze stresujícího každodenního života. Někdy však plánování zahradní oslavy může být náročnou výzvou. Plánování garden party pod širým nebem bude mnohem jednodušší se zahradním party stanem.

Zahradní párty můžete organizovat nejen během léta i zimy. Každé roční období má své kouzlo na oslavu organizovanou venku. Důležitý faktor však hraje počasí. Jelikož nemáme žádnou kontrolu nad zamračenou oblohou doporučujeme přijmout preventivní opatření. Zahradní party stan zajistí, že vaše oslava bude úspěšná i za nepříznivého počasí. Použitím tří plných stěn vytvoříte závětří a vaši hosté se nebudou muset v případě deště přesouvat do interiéru. Střecha a boční stěny sú  nepromokavé. Při výrobě plachtovin jsme se soustředili na spokojenost zákazníka a proto jsou spoje látky podlepené. Cílem bylo eliminovat promokání a s jistotou zaručit 100% nepromokavost. Rozměr stánku je možné vybrat podle počtu hostů a podle potřeby zastřešené plochy. K dispozici jsou stánky s rozměrem od 2x2m až po 4x8m v různých barevných provedeních.

Dokonalá atmosféra se zahradním party stanem

Výzdoba zahradní oslavy je skutečně zábavná. Na zem můžete umístit velké lucerny a na stromy rozvěsit světelné řetězy. Stejně můžete vyzdobit i zahradní párty stan. Prostor tak získá zcela jiný rozměr a zapůsobí na vašich hosty příjemným dojmem. Stan můžete ozdobit barevnými balony, hedvábnými padajícími závěsy nebo sušenými květy. Umístěte do stanu pohodlné polštáře a deky, zabezpečíte tak příjemné posezení.

Dokonalou přípravou vyčarujete nezapomenutelné momenty které zůstanou dlouho v paměti.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje