- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiImitace parfémů nerozeznáte od originálu a stojí jen pakatel

Imitace parfémů nerozeznáte od originálu a stojí jen pakatel

-

- Komerční sdělení -aktuality

Luxusní parfémy jsou velmi lákavé, většina lidí si pořizuje laciné vůně a drahý parfém si pořídí jen  výjimečně. Jaký je důvod? Pochopitelně je to cena. Levné parfémy nejsou příliš intenzivní a vůně  rychle vyprchá, u kvalitních drahých parfémů je to přesně naopak. Jejich vůně je velmi příjemná a  dokáže na okolí zapůsobit, okamžitě je poznat, že jde o kvalitní parfém a daný člověk ihned působí  jiným dojmem. Pokud zavítáte do parfumerie, pravděpodobně po chvíli narazíte na celou škálu  parfémů, které byste si chtěli pořídit, ale cena parfémů vám nedovoluje si pořídit všechny, které vás  zaujmou.

Proč si kupovat drahé originální parfémy, když si můžete pořídit jejich dokonalé imitace, mnoho  lidí netuší, že tato možnost existuje. Perfektní imitaci by většina lidí od originálu nepoznala. Je  rovněž v hezkém flakónku a rozdíl tak pocítíte jen v ceně, zatímco za originál dáte tisíce korun,  dokonalou imitaci pořídíte za desítky až stovky korun. Kde takové imitace můžete pořídit?

Esensino.cz nabízí parfémy inspirované nejlepšími vůněmi

Přiznejte se, jaké parfémy vás zaujaly nejvíce? Každý člověk je unikátní a má trochu jiný vkus,  proto je na trhu tolik luxusních vůní, aby si v nich každý vybral tu, která se nejlépe hodí k jejich  osobnosti. Jestliže máte vyhlédnutý parfém od Versace, můžete si pořídit imitace parfémů Versace za zlomek ceny. Možná se vám líbí jiná značka, pokud milujete model parfému Black Opium,  můžete objevit napodobeniny parfémů Yves Saint Laurent, které jsou podstatně levnější než  originály. Nejlepším prodejcem imitací parfémů je eshop Esensino.cz, kde najdete ty nejlepší  světové vůně v dokonalých napodobeninách. Stejně jako si u originálních parfémů můžete pořídit  parfémy o různém objemu, i zde se vám nabízí různé možnosti, můžete si vybrat 2ml tester, 25ml,  55ml, 100ml a náplň 100ml parfému. Imitace jsou velmi kvalitní, výdrž vůně je kolem 4-6 hodin a  její složky jsou dodané od předního francouzského výrobce. Parfémy od Esensino.cz mají podíl  18% vonných esencí. Dopřejte si imitace světových parfémů za zlomek ceny, můžete se tak každý  den navonět těmi nejlepšími vůněmi, aniž by vás to finančně zruinovalo.

Předchozí článek
Další článek

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje