- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyVysněná práce, kde ji najít

Vysněná práce, kde ji najít

-

- Komerční sdělení -aktuality

Práce nemusí být nuda

Práce pro vás. Jste absolventi, delší dobu nezaměstnaní nebo budete končit ve stávajícím zaměstnání? Možná nejste tak úplně spokojeni a pohlížíte se po něčem novém. Ať je to jakkoliv, dobrá práce k vám pravděpodobně nepřijde sama. Štěstí přeje připraveným. A také aktivním! Začněte hledat ihned, protože čím více času a úsilí tomuto procesu věnujete, tím dříve si oddychnete a sklidíte plody své snahy.

Práce a Personalistka.cz

Internet je při hledání práce v dnešní době hlavním aktérem. Existuje mnoho pracovních portálů, personálních agentur a inzertních serverů, které práci nabízejí, nechybí ani nabídky brigád. Jedním z takových portálů je Personalistka.cz, stránka poměrně mladá, ovšem velmi propracovaná a nabízející denně nové nabídky prací i brigád. Vhodná je pro studenty, dospělé i pro lidi nad 50 let věku.

Prověřené servery s nabídkami práce pravidelně aktualizují inzeráty, nabízejí přehledné vyhledávání a uživatelskou podporu. Nabídku si můžete filtrovat podle profese, regionu, úvazku, platu, dosaženého vzdělání a dalších kritérií. Zajímavé nabídky si můžete nechat dokonce zasílat emailem!

Práce

Nebojte se poptat známých a práce je na světě

Zajímavá nabídka práce může přijít i z jiných stran. Nezaměstnaní se většinou registrují na úřadu práce. Dobré je poptat se svých přítel, rodiny a známých, zda o nějakém zaměstnání nevědí. Možná to není úplně příjemná situace, přiznat druhým, že jste nezaměstnaní, pokud ji ale překonáte, můžete být mile překvapeni. Další variantou je vzít vše do vlastních rukou, zkusit štěstí a rozeslat životopisy firmám ve vašem okolí.

Vzdělání a dostatek informací

Nebojte se doplnit si vzdělání či se rekvalifikovat. Přes úřady práce to jde někdy dokonce zdarma. Nemůžete-li dlouhodobě uspět ve vašem oboru, bude to pravděpodobně chtít obor změnit nebo uvažovat o přestěhování za prací. Prospěšné bývají i veletrhy, výstavy a burzy práce. Zorientujete se v aktuální situaci na pracovním trhu, získáte nové kontakty, zajímavé informace a snad si trochu ujasníte, jak dále postupovat. Je to výborná zkušenost i pro zaměstnané.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje