- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiInteriérové osvětlení Tiffani zaujme svým zajímavým vzhledem!

Interiérové osvětlení Tiffani zaujme svým zajímavým vzhledem!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Umíte si představit vaše bydlení bez jediného světla? Jistě ne, proto mi dáte za pravdu, že ke každému interiéru neodmyslitelně patří osvětlení. Jen co vstoupíme do dveří, tak rozsvítíte světlo a co teprve čtení knih v posteli bez takové lampičky? Ale není lampička, jako lampička. Osvětlení od značky Tiffani, určitě zaujme i tu nejnáročnější klientelu.

Osvětlení Tiffani a jeho výroba

stojací OME 3020 aukro

Čím je vlastně značka Tiffani tak ojedinělá? Stínidla těchto lamp jsou vyráběna ručně původní technikou Tiffany  Tato technika je velice náročná i na čas. Před samotnou prací je důležité zvážit, o jaký druh výrobku se jedná a jaké použijeme pro svítidlo druh skla a jeho barevnost. Barevné sklo pro vitráže je vskutku nádherné, ale musí se s ním pracovat opatrně. Existují skla mléčně zabarvená, takzvané opály, které se hodí spíše do lamp a na umělé prosvětlování. Dále jsou skla irizovaná, která jsou rastrovaná a mnoho dalších druhů skel.

 

Dalším krokem je zhotovení šablony. Šablony se utvářejí dle požadavků, zda se bude jednat o zasklení do rámu, jeslti bude mít výrobek horizontální, či vertikální pozici nebo speciální tvar. Hotové šablony se musí okopírovat a originály se rozstříhají.

Tiffany technika má jemnější spoje, používá se spíše na menší závěsné vitrážky, objekty a lampy. Princip spočívá v tom, že barevné sklo se nařeže podle šablonek, obrousí se hrany, ty se pak obalí samolepící měděnou páskou a vše se posléze sletuje cínem.

Malba na sklo se využívá pouze jako součást vitráží. Dozdobuje celek výrobku a propůjčuje mu punc jedinečnosti a originality. Barvy se pak pálí v peci zhruba na 580 – 620 °C. Jeden kousek skla se musí pálit několikrát podle náročnosti, pracnosti, intenzity a množství barevných odstínů. 

Nabídka Tiffani

portland plafon kvítek aukro svítící

 Osvětlení Tiffani dodá každému interiéru jedinečné kouzlo a atmosféru. V nabídce naleznete jak stojací vitrážové lampy, nástěnné vitrážové lampy, stolní vitrážové lampy, nebo vitrážové sovětlení pro děti za bezkonkurenční ceny!

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje