Plánujete rodinnou dovolenou, ale nevíte,  jaká lokalita by vás okouzlila? Pokud jste prozatím neměli šanci přijít na chuť Šumavské krajině, máte jedinečnou příležitost s tím něco udělat. Penzion U černého kohoutka nabízí malebné prostředí i krásnou krajinu v jeho okolí.

Penzion U černého kohoutka

fgsd

Penzion se nachází v krásném prostředí šumavského ráje a je umístěn v srdci chráněné oblasti na Šumavě na hranicích s národním parkem Šumava. Šumavské přírodní krasy jsou vyhledávány především sportovními nadšenci, ale i rodinami s dětmi.

Horský penzion je vybudován tak, aby na klienty dýchala vřelá a rodinná atmosféra. Díky vkusně zařízenému interiéru v přírodních odstínech s kombinací dřeva, se krásně odreagujete a zapomenete na problémy všedního dne.

Služby penzionu

Penzion mimo jiné nabízí i služby, které jsou v ceně, a ještě si u nich bezvadně zrelaxujete a odpočinete. Pokud jste milovníci tepla, tak jistě využijete finskou saunu, nebo vířivou vanu. Součástí penzionu je i venkovní bazén a velká vyhlídková terasa, kde si užijete výhled do šumavského údolí. Samozřejmostí je wifi připojení k internetu a soukromé parkoviště pro váš vůz. V letních měsících zde vaše děti uvítají zahradu s dětským hřištěm, trampolíny, nebo basketbalový koš.

  Svět Ženy radí jak zvládnout své emoce

Stravování penzion zajišťuje formou polopenze. U snídaně si přijde na své opravdu každý, jelikož je pojata bufetovým způsobem. Večeře je kombinací servírování i švédského stolu, proto se nemusíte bát, že byste svým chuťovým pohárkům nedopřáli to nejlepší. Pokud plánujete více turistickou, či sportovní dovolenou, kde budete více času trávit mimo penzion, můžete také zvolit pouze snídaně.

hh

Sleva 25% na skipasy

Pro milovníky zimních sportů jako je lyžování nebo snowboarding a pro klienty penzionu je jako překvapení připravena 25% sleva na skipasy do areálů Zadov, kde se povozíte na čtyř sedačce, Kobyla, Nová huť, nebo areál Kvilda.

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Comment(0)