- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKiting. Zábava pro všechny v jakémkoliv ročním období!

Kiting. Zábava pro všechny v jakémkoliv ročním období!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ať už milujete zimu na horách nebo léto u vody, s Kitingem se v zábavě posunete o level dál. Na území České Republiky tento druh zábavy není prozatím tolik známí, což je veliká škoda, jelikož si s ním užijete spoustu zábavy! Ať už jste v dětském věku, nebo jste dospělí, Kiting je vhodný pro všechny věkové kategorie!

více v článku...

Co to vlastně Kiting je?

akrobaticky-riditelny-drak-hq-invento-symphony-beach-ii-13 (1)

Pokud jste nikdy o tomto úžasném sportu neslyšeli, tak z vesela čtěte dál! Kiting je druh sportovní aktivity, při níž se používá tažný drak (kite) k pohybu člověka po zemi, sněhu či vodě nebo k jeho zdvíhání do vzduchu. Drak je podobný menšímu padáku či křídlu pro paragliding.

Kiting můžete provozovat na vodě pomocí prkna takzvaným kiteboardingem. Pro milovníky zimních sportů a sněhu je vhodný snowkiting.Obvykle se k němu využívají lyže, nebo snowboard, také můžete použít speciální snowkiteboard, který se na první pohled příliš neliší od snowboardu.  Jízdu po zemi si můžete pro změnu okořenit landkitingem, ke kterému budete potřebovat landboard, který vypadá jako snowboard s terénními kolečky.

Vybavení ke Kitingu

akrobaticky-riditelny-drak-hq-invento-symphony-beach-ii-13

Základem výbavy je drak. Pokud s kitingem teprve začínáte, je vhodné použít menšího draka, kterého bez problémů udržíte pouze v ruce. Pro pokročilejší se drak upevňuje speciálním systémem z lanek a brzd karabinou přímo k trapézům. K tomu už je zapotřebí jistá obratnost, abyste zamezili případným rizikům. Technologie draků se neustále vyvíjí. Design draků jim nyní umožňuje dosahování mnohem vyšších rychlostí při lepší pohyblivosti a ovladatelnosti, a tedy i bezpečnosti.

Kite HQ Invento Symphony Beach III 1.3

 

Drak HQ Invento Symphony Beach III je skvělý 2 šňůrový kite pro začínající kitery, kteří si chtějí vyzkoušet zalítat. Velice jednoduché zacházení a dobré letové vlastnosti zajišťují kvalitní atributy tohoto modelu. Vhodný jak pro děti od osmi let, tak pro dospělé, kteří si s ním užijí spoustu legrace. Tento model a mnoho dalších můžete zakoupit na internetovém obchodě www.nejlevnejsikite.cz

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

Mohlo by se vám líbit

Jak vybrat dokonalou striptérku/striptéra pro vaši rozlučku se svobodou“

Při plánování rozlučky se svobodou, ať už pro nejlepšího přítele či pro sebe, se často objevuje myšlenka na to,...

Za jaké doplňky stravy vám vaše tělo poděkuje?

V dnešním uspěchaném světě se ne vždy stravujeme tak, jak bychom měli. Zanedbáváme pestrou stravu plnou čerstvých potravin a...
- Komerční sdělení -zpravy

Pro přípravu sladkých snídaní využijte přírodní sirupy nebo pečené čaje České výroby

Máte vy nebo vaše děti rádi sladké snídaně a celkově pokrmy, které můžete nabídnout jako sladkou tečku po obědě?...

Už jste četli?

Jak vybrat dokonalou striptérku/striptéra pro vaši rozlučku se svobodou“

Při plánování rozlučky se svobodou, ať už pro nejlepšího...

Za jaké doplňky stravy vám vaše tělo poděkuje?

V dnešním uspěchaném světě se ne vždy stravujeme tak,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje