Soukromá výstavní galerie je tajným snem celé řady nadšených sběratelů a milovníků umění, jež svůj život zasvětili sbíráním obrazů sošek nebo jiných historických předmětů. Není žádným tajemstvím, že dříve byly výstavní galerie prakticky běžnou záležitostí a to především díky nutnosti uchýlit se do ilegality. Dnešní doba je naštěstí jiná a současný režim nikoho neomezuje v jeho tvorbě, což nám dává příležitost hrdě nasbírané kousky reprezentovat i veřejně. Jestliže je výstavní galerie u vás doma i vaším snem, který již delší čas nosíte v srdci i v hlavě, pak je na čase si jej konečně splnit!

 

Výstavní galerie

Výstavní galerie

Zařaďte do výstavní galerie své vlastní kousky

Darovala vám příroda do vínku kreativní střevo? Umíte nádherně malovat, vytvářet zajímavé sochy nebo jste profesionály v oblasti fotografií? Pak do své soukromé výstavní galerie zařaďte vlastní díla, kterými se budete hrdě pyšnit. Pochlubit se vlastní prací není vůbec nic špatného a navíc tak můžete získat i řadu zajímavých kontaktů, jež vám ve vaší tvorbě mohou významně pomoci.

  Proč by vás měl zajímat prodej obrazů v Galerii Kodl?

Výstavní galerie má svá pro a proti

Výstavní galerie ve vašem obývacím pokoji – no jen si představte, jaké by to asi bylo! Historická díla nebo obrazy si nezaslouží, aby byly schované někde na půdě nebo abyste se jimi kochali jen vy. Ovšem pozor – výstavní galerie s sebou nese i mnohá úskalí. Jedním z nich může být strach pustit si někoho úplně cizího až do obýváku. Pokud vám to bude proti srsti, neukazujte svá nastřádaná díla nikomu cizímu a umožňujte tento pohled jen blízké rodině a přátelům.

Výstavní galerie, aneb jak se plní sny?

Zařídit si soukromou galerii není běh na krátkou trať. Chce to určité finance a také nápad. Pokud ale obojím disponujete, není nad čím váhat. Splňte si svůj sen –  galerie udělá radost nejen cizím očím, ale především vám!

Galerie Kodl

Related post

Zprávy

Odhad obrazů pomůže zjistit jejich aktuální hodnotu

Design

Galerie Praha nabízí pestrý program i v předvánočním čase

umění a výstavy Zprávy

Aukce obrazů má jedinečnou atmosféru

Comment(0)