- Komerční sdělení -zeny
CestováníPředstavujeme termální lázně Sárvár – super místo pro léčbu,...

Představujeme termální lázně Sárvár – super místo pro léčbu, odpočinek i zábavu!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud hledáte místo, kde si báječně odpočinete, uděláte skvělou věc pro vaše tělo a současně se budete bavit, zaměřte svou pozornost na maďarské termální lázně v městečku Sárvár. Nejsou to totiž jen klasické lázně s několika bazény. Vodní plocha lázní má přes 5 000 čtverečních metrů a tím to rozhodně nekončí. Proč vyrazit právě sem a na co vše se těšit, jsme zjistili pro vás.

Malebné lázně mají hodně co nabídnout 

Termální lázně Sárvár se nachází ve stejnojmenném maďarském městě a leží pouhých 120 kilometrů od Vídně. I autem se sem pohodlně dostanete za několik hodin jízdy a máte se na co těšit. Rozlehlé vodní plochy jsou rozděleny na několik bazénů s dvěma druhy léčivé vody. Místní voda je bohatá na alkalické hydrouhličitany, obsahuje také jód, bróm, fluór a další léčivé prvky. Díky tomu má blahodárné účinky na pohybové ústrojí (napomáhá například při rekonvalescenci úrazů), pomáhá mírnit projevy revmatu či křečových žil, ozdravuje pokožku, ulevuje od bolestí břicha a ženy ocení i její vliv na mírnění gynekologických onemocnění.

V prostorách lázní si každý přijde na své. Nacházejí se zde i speciální zážitkové bazény s obrovskými skluzavkami či vlnobitím, pro děti je připraveno brouzdaliště. Kromě bazénů se v rezortu lázní nachází i bowlingová dráha, sportoviště, fitness, lezecká stěna aj. Pro rodiny s dětmi je připraven i Svět kojenců, kde se nachází i místnost pro spaní. Kromě koupelí si zde užijete i rozmanité lázeňské procedury jako masáže, speciální terapie aj. Relaxaci si užijete i ve vířivce či saunách.

Kde se ubytovat?

Rozhodně doporučujeme hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa. Hotel nabízí hostům mimo jiné vstup do světa bazénů přes krytou a vyhřívanou chodbu. K dispozici má 223 malebně zařízených pokojů, včetně luxusních apartmá.

Užijte si termální lázně v Maďarsku, stojí za to!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje