Pokud hledáte místo, kde si báječně odpočinete, uděláte skvělou věc pro vaše tělo a současně se budete bavit, zaměřte svou pozornost na maďarské termální lázně v městečku Sárvár. Nejsou to totiž jen klasické lázně s několika bazény. Vodní plocha lázní má přes 5 000 čtverečních metrů a tím to rozhodně nekončí. Proč vyrazit právě sem a na co vše se těšit, jsme zjistili pro vás.

Malebné lázně mají hodně co nabídnout 

Termální lázně Sárvár se nachází ve stejnojmenném maďarském městě a leží pouhých 120 kilometrů od Vídně. I autem se sem pohodlně dostanete za několik hodin jízdy a máte se na co těšit. Rozlehlé vodní plochy jsou rozděleny na několik bazénů s dvěma druhy léčivé vody. Místní voda je bohatá na alkalické hydrouhličitany, obsahuje také jód, bróm, fluór a další léčivé prvky. Díky tomu má blahodárné účinky na pohybové ústrojí (napomáhá například při rekonvalescenci úrazů), pomáhá mírnit projevy revmatu či křečových žil, ozdravuje pokožku, ulevuje od bolestí břicha a ženy ocení i její vliv na mírnění gynekologických onemocnění.

  Interiérové dveře jsou bránou do duše vaší domácnosti

V prostorách lázní si každý přijde na své. Nacházejí se zde i speciální zážitkové bazény s obrovskými skluzavkami či vlnobitím, pro děti je připraveno brouzdaliště. Kromě bazénů se v rezortu lázní nachází i bowlingová dráha, sportoviště, fitness, lezecká stěna aj. Pro rodiny s dětmi je připraven i Svět kojenců, kde se nachází i místnost pro spaní. Kromě koupelí si zde užijete i rozmanité lázeňské procedury jako masáže, speciální terapie aj. Relaxaci si užijete i ve vířivce či saunách.

Kde se ubytovat?

Rozhodně doporučujeme hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa. Hotel nabízí hostům mimo jiné vstup do světa bazénů přes krytou a vyhřívanou chodbu. K dispozici má 223 malebně zařízených pokojů, včetně luxusních apartmá.

Užijte si termální lázně v Maďarsku, stojí za to!

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related post

Zprávy

Za málo peněz hodně muziky

Cestování

Poznejte krásy jižní Moravy v malebném Mikulově

Zdraví

Kde se vzala estetická medicína?

Comment(0)