Potřebujete půjčit peníze rychle a bez zbytečných průtahů? Nepotřebujete žádnou závratnou částku, ale jen takovou, která vám pomůže překlenout finančně nepříznivé období, třeba do další výplaty? Pokud si zažádáte u banky, budete čekat dlouho, a jako mnoho dalších žadatelů možná nevyhovíte náročným kritériím. Bankovní půjčky jsou navíc výhodné spíš pro movitější klienty, a pokud potřebujete vyšší sumu. Není ale všem dnům konec. Právě z tohoto důvodu roste obliba nebankovních půjček. A pokud nechcete nebo nemůžete dokládat váš příjem, je jako pro vás stvořená půjčka bez doložení příjmu.

Vyřešte krátkodobý nedostatek finančních prostředků

Pro krátkodobé řešení nedostatku financí jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmů, bez registrů, bez zástavy nemovitosti a bez ručitele ideální. Odpadá totiž zdlouhavá administrativa a půjčku může získat skoro každý. Tento druh rychlé půjčky je tedy vhodný i pro ženy na mateřské dovolené, důchodce, podnikatele s nepravidelnými příjmy, nezaměstnané nebo studenty.

  Je rychlá půjčka ihned kamarádka?

Jak si o půjčku zažádat, a kolik můžete získat?

Půjčku bez doložení příjmu můžete získat jednoduše, stačí si domluvit krátkou osobní schůzku, ale vše jde vyřídit i telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Jaká je výše půjčky? Získat můžete od 5000 Kč až do 25000 Kč. Splatnost peněz se nastavuje podle možností klienta a podle výše půjčky na dobu od 20 dní do 2 let.

Půjčujte si zodpovědně

Půjčujte si vždy jen takovou částku, kterou dokážete spolehlivě splatit. Tyto nebankovní půjčky jsou dostupné pro větší počet klientů, ale tato výhoda je vyvážena jejich vyšší cenou. Než se ke splácení půjčky bez doložení příjmu zavážete, důkladně si rozmyslete, zda je to ve vašich silách. Prověření bonity žadatele není takové, jako u bank, je tedy jen na vás, jak se k tomuto problému postavíte. Půjčujte si tedy zodpovědně, a poté se nedostanete do žádných problémů a půjčka vám dobře poslouží.

Comment(0)