- Komerční sdělení -zeny
BydleníNechte si postavit ekologickou a ekonomickou dřevostavbu

Nechte si postavit ekologickou a ekonomickou dřevostavbu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pořiďte si nový rodinný dům s nízkými energetickými náklady, který je šetrný k životnímu prostředí. Nabízené dřevostavby OVELOS jsou kvalitní a jejich stavba je velmi rychlá, takže na stěhování do nového nebudete muset čekat příliš dlouho.

Stavba domu na míru

Vyberte si dům dle vašich představ z nabízených typových variant, nebo si některou z variant nechte přizpůsobit svým potřebám a velikosti vašeho pozemku. Na výběr je více než 30 již připravených projekčních návrhů. Výstavba rodinného domu nikdy nebyla jednodušší. Vaším jediným úkolem je mít představu, jak by dům měl vypadat.

Jak je to s financováním?

O financování vaší dřevostavby na klíč se postará hypoteční úvěr. Výše jednotlivých splátek se odvíjí od celkové částky. O úvěr můžete požádat ve své bance, nebo si nechte pomoci se zařízením úvěru a to zcela zdarma. Celková cena obsahuje proces od výkopových proces až úplně předání hotového domu k obydlení a užívání.

Kvalitní provedení

Dřevostavba Ovelos má osvědčenou konstrukci pro provoz s nejnižšími náklady. Stěny obvodového pláště jsou tvořeny sedmi vrstvami, které zaručují maximální izolaci. Vnitřní sádrokartonové povrchy odpovídají všem normám pro stavbu rodinných domů a splňují všechny požadavky požární odolnosti. V celé stavbě je vyřešen odvod vlhkosti a je zamezeno vzniku plísní. Detaily a různá speciální přizpůsobení se řeší na základě dohody.

Rychlá výstavba

Jedinečná technologie a postupy umožňují dosažení expresní rychlosti při stavbě domu. Konkrétní délka celé stavby závisí na podmínkách a vybraném typu dřevostavby. Při objednání dřevostavby je cena včetně základové desky pro celý dům.

Více než 800 postavených domů a mnoho spokojených zákazníků, kteří nyní vlastní dřevostavby Ovelos, zaručují jistotu, že ekologické a úsporné bydlení je sázka na jistotu.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje