- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyRady a tipy na dárky pro ženy

Rady a tipy na dárky pro ženy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Určitě nám dáte za pravdu, že vymýšlet neustále dokola dárky dá zabrat. To jsou Vánoce, narozeniny, blížící se Valentýn, svátek nebo různé výročí. Přitom existuje nespočet možností na dárky, které potěší každou ženu, ať už je v jakémkoliv věku. Slečna, maminka či babička. Rozhodli jsme se vám usnadnit výběr vhodného dárku a přinášíme pár zajímavých tipů.

Dárky pro chvíle relaxace

Každý člověk potřebuje občas odpočívat. Dárky spojené navíc s příjemnými okamžiky, patří k těm, které označujeme „k nezaplacení“. Skvělé dárky pro ženy jsou všechny takové, které navodí příjemné pocity. O co přesně jde? Může se jednat o sadu k masážím, láhev značkového vína a skleničky, koupelové relaxační balíčky, poukázky do welless, permanentka do sauny a bazénu, voucher do restaurace, kadeřnictví a mnoho dalšího. Zkuste popřemýšlet, kde a jak by daná osoba nejraději relaxovala.

Netradiční dárky

Pořiďte vaší kamarádce, mamince, tetě, babičce takový dárek, který doma ještě zaručeně nemůže mít. Originální dárky potěší vždy a každého. K takovým patří například gravírovaní na přívěsek, kuchyňské dřevěné prkénko nebo hrníček. Co vše lze vygravírovat? Podobenku z fotky – buď přímo danou osobu, nebo vnoučátka. Skvělý je i nápis, citát a jména milovaných osob s věnováním. Za originální dárek lze považovat i smaltovanou ceduli, která může nést název ulice či jméno. Na plechovou ceduli se dá umístit, cokoliv si budete přát. Stejně tak potěší i tričko s vtipným nápisem.

Praktické dárky

Mnoho lidí je založeno prakticky. Zatímco jednoho potěší dekorace, druhý v tom vidí lapače prachu. Mezi parádní dárky se určitě dá zařadit třeba šperkovnice, která je hezká a navíc splní účel. Ani dárkové balení hrníčku, kde nechybí různé druhy čajů, není k zahození. Dekorativní stojan na deštníky, okrasný barometr s teploměrem, ozdobný věšák na klíče nebo fotorámečky do kterých hned můžete umístit i vámi vybrané fotografie. Ve finále každý dárek věnovaný z lásky potěší.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje