- Komerční sdělení -zeny
CestováníTipy pro teplomily aneb plánujte už letní dovolenou

Tipy pro teplomily aneb plánujte už letní dovolenou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Také máte pocit, že se zima neskutečně vleče? Pravdou je, že se můžeme jít ohřát do sauny, páry či solária, případně se ponořit až po uši do horké vany. Ani termofor do postele není od věci. Ideální by nejspíš bylo pořádně se najíst a schrupnout si, probudit se až na konci zimy.

Parádní dámská trička jsme vyměnily za vytahané, ale teplé mikiny. Spíme pod dvěma peřinami, přesto nic z toho nenahradí přirozené sluníčko, písečné pláže, vůni moře a pocit, že máme před sebou dva týdny nic nedělání. Zkuste si čekání na teplé slunečné dny zkrátit a udělejte si jakoukoliv malou radost. Rovněž se začněte pomalu poohlížet po letní dovolené. Včasné plánování sebou přináší nejednu výhodu. Které to jsou, si prozradíme v dnešním článku.

Vhodná cestovní kancelář

Nezřídka se stává, že klienti cestovní kanceláře, kterou si předem nepověřili, nad letní dovolenou ve finále lamentují. Ubytování není to, co jim bylo dle obrázků slíbeno. Delegát/ka neplní své služby, jak má. Pláže nejsou tak hezké a čisté, jako byly ve vašich snech apod. Cestujte na dovolenou s Tiptravel.cz a ušetřete si vrásky na čele. Než kamkoliv vyrazíte, sledujte recenze spokojených zákazníků a zkuste si místo, jež jste si vybrali pro pobyt dovolené vygooglit včetně ubytování. Plakat nad rozlitým mlékem by už nemělo smysl.

Vhodná země

Občas není na škodu sledovat trochu i zprávy a situaci ve světě. Dovolená na ostrově Kréta bude patrně zcela bezpečná ve srovnání s místy v Mexiku či Turecku. Při cestování do zahraničí číhají při neopatrnosti i jiná nebezpečí, než pouhé bouřky či požáry. Vždy velmi záleží na tom, kam přesně se chystáte, kde budete spát a pohybovat se. Ne vždy musí i tyto riziková místa znamenat vážné nebezpečí. Ovšem připravenému štěstí přeje, mějte to vždy na mysli.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje