- Komerční sdělení -zeny
FinanceTiskárny do kanceláří i domácnosti

Tiskárny do kanceláří i domácnosti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tiskárny už nejsou dávno pouze vybavením kanceláří, ale zcela běžným vybavením domácnosti. Samozřejmostí je i funkce skenování, kopírování či faxu. Jedná se v podstatě o výstupní zařízení, díky němuž přenášíme elektronická data, která máme uložená v PC nebo paměťových médiích, na papír, média či fotopapír.

Nejčastěji tiskárnu připojujeme k notebooku nebo počítači, ovšem není to jediná možnost. V současnosti jsou zcela běžné takové tiskárny, kde zasuneme USB disk nebo paměťovou kartu s fotkami a můžeme vesele tisknout. Tiskárnu si lze pořídit i bezdrátovou, takže se nemusíme obtěžovat s všudypřítomnými kabely.

Tiskárny podle typu

Tiskáren rozeznáváme několik typů: jehličkové, termální, inkoustové, laserové. Samozřejmě je nejlepší nakupovat takové, kde jsou následně nejlevnější náplně do tiskáren, aniž by se to však podepsalo na konečné kvalitě. Díky stále klesajícím cenám se cenově dostupnými pro běžné domácnosti stávají laserové tiskárny. Plně komfortní jsou rovněž pro uživatele v malých firmách, kde je omezený rozpočet i prostor pro technickou podporu.

Výběr tonerů i tiskárny dle využití

Tiskárny mají velmi široký záběr použití. Nepotřebujeme je pouze v okamžiku, kdy je nutné vytisknou dokument, skenovat doklady, ale i má i kreativní podobu. Stáhnete si z internetu nějaký obrázek a vytisknete, případně i vaše oblíbené fotografie. Ty následně vložíte do rámečku a ozdoba na stěnu je na světě. Takto si můžete vyzdobit klidně celou jednu zeď. Nemusíte se bát, že by vás to stálo moc peněz. Toner Q2612A  je ideálním řešením, pokud se vám nechce utrácet za originální náplně.

Před výběrem vhodné tiskárny je dobré uvážit, k čemu ji nejčastěji budeme využívat. Nejen samotná tiskárna, ale i další příslušenství je pro budoucí manipulaci s tiskárnou rozhodující. Chcete-li tisknout dokumenty i obrázky, kupte si toner CE285A, který je vhodný jednak pro sytý tisk obchodních dokumentů, ale i černobílých obrázků, přitom za příznivé ceny.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje