Člověk je od přírody tvor družný, proto není nic zvláštního na tom, že nechce být sám a hledá k sobě vhodný protějšek. Ovšem při této snaze za každou cenu někoho mít po svém boku se dopouštíme mnoha chyb. Ty vedou k tomu, že ze začátku ledacos přehlížíme a tolerujeme, což je velká chyba. Než se tedy vrhnete do vztahu, pořádně si budoucího partnera proklepněte.

Teď nemáme na mysli, že ho necháte podstoupit výslech pod lampou. Rozhodně se však nebojte klást důležité otázky. Najděte si partnera, který bude odpovídat vašemu profilu. Je zcela logické, že pokud trávíte svůj volný čas sportováním, nebudete se ohlížet po gaučovém povaleči. Takový vztah by vám příliš pozitiv nepřinesl.

Hledejte společné vlastnosti a koníčky

Mimo koníčků by vás mohlo také zajímat, jaké má potencionální partner představy o budoucnosti, plány a cíle. Není nic smutnějšího, než mít po svém boku na pohled hezkého člověka, se kterým si ve finále nemáte co říci. Už naše babičky razily heslo: z krásné mísy se nenajíš, pokud je prázdná. Když budete hledat nové zaměstnání, bude vás zajímat nejen pozice, kterou máte vykonávat, platové ohodnocení, pracovní smlouva, ale i další důležité aspekty. Ve vztahu je to vlastně totéž, přitom mnoho lidí, jako by se mělo tak málo rádo, že na sebe v tomto směru neberou ohledy. Jste-li zatím sami, máte možnost přemýšlet nejen o sobě, ale přibližné podobě budoucího partnera. Nemyslíme tím modré oči, ale samozřejmě osobnostní profil. Zkusit můžete i Topky.singles – magazín pro nezadané.

  Jak neztratit erotickou vášeň

Internetová komunikace usnadňuje začátky

Díky internetové komunikaci odpadne prvopočáteční stud, který se většinou dostaví při osobním setkání. V takový okamžik zvlášť trémisté zapomenou i své vlastní jméno. Natož aby navázali na kvalitní a plodnou konverzaci, kde je cílem získání potřebných informací. Máte-li své morální hodnoty zcela jinde, oproti běžným smrtelníkům doporučujeme křesťanskou seznamku, kde zaručeně potkáte lidi blížící se vašim představám. Pokud jste křesťanské víry, zaručeně uvítáte partnera, který s vámi bude naladěn na stejnou vlnovou frekvenci.

Comment(0)