Před ulehnutím do postele děláme různé rituály. Někdo si dopřeje šálek čaje, jiný se napije studené vody, další musí vyluštit několik křížovek, někdo neusne bez toho, aby si ještě vykouřil cigaretku…Tím posledním, co bychom před spaním měli udělat, je řádná ústní hygiena. Pokud k ní přidáte ještě jeden velmi zajímavý rituál, uděláte to nejlepší pro vaše zdraví. Jaký a proč?

Pití vína nejen pro uklidnění 

Víno je nápoj, který provází lidstvo téměř od jeho stvoření. Existují důkazy, že pití vína si dopřávaly již civilizace, které obývaly naši planetu před 6000 lety př. n. l. Za tisíce let prošlo víno obrovskou proměnou a dostalo mnoho podob. I dnes jsou mu připisovány mnohé léčivé účinky.

Má-li víno prospět zdraví, musí mít speciální složení. A právě hned se 2 takovými víny vás chceme seznámit. Jedná se o bylinná vína značky Herbadent, která obsahují extrakty ze vzácných bylin. Díky tomu prospívají lidskému zdraví i mysli.

 

Herbadent uvádí na trh hned 2 varianty:

  1. Víno CONDURANGO® připomíná lahodné portské. Obsahuje extrakt z popínavé liány Marsdenia Condurango, která pochází z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Tato rostlina se již po mnoho let používá jako přírodní lék pro mírnění zažívacích potíží a nevolnosti. Má prokazatelné účinky proti nadýmání a pomáhá zvyšovat vylučování žluči.
  2. Bylinné víno MALTOFERROCHIN® obsahuje extrakt z chinovníku lékařského a ionty železa. Díky tomu pomáhá stabilizovat a harmonizovat organismus. Díky tomuto Po sklence tohoto vína se krásně uklidníte a zapomenete na veškerý stres. Navíc pomáhá posilovat imunitní systém.
  Láska přes internet

POZOR: Aby byly účinky vína co možná největší, je třeba je konzumovat po troškách. Ideální je jedna sklenička před spaním.

Nesmíte zapomenout na zubní hygienu 

Po pití vína musí přijít na řadu dentální hygiena. Chcete-li zubům dopřát kvalitní péči, začněte používat bylinnou zubní pastu ve spojení se speciálními kartáčky HERBADENT®. Zubní pasta Herbadent obsahuje extrakty ze 7 léčivých bylin. Nejenže skvěle čistí zuby ale napomáhá udržovat i zdravé dásně. Je vhodná i v případě, pokud trpíte parodontózou. Zubní kartáčky od Herbadent mají unikátní jemná vlákna, která se dokáží dostat i do některých mezizubních prostor.

Všechny produkty Herbadent koupíte ve vybraných zubních ordinacích, v lékárnách nebo na internetových stránkách značky www.herbadent.cz.

Comment(0)