Tos neviděl! A když viděl, tak to chceš vidět znova. To je motto nové show, která míří na obrazovky Prima Comedy Central. Kuriozity a směšné situace z každodenního života prostě k televizní zábavě patří. Hitparádou toho nejlepšího vás provede téměř půlhodinový pořad „Tos neviděl“ s moderátorem Tigranem Hovakimyanem.

Komické situace jsou součástí každodenního života. Obvykle jsou zábavné a nečekané, někdy trapné nebo dokonce bolestivé. A pokud máte extrémní štěstí (nebo v některých případech smůlu), povede se vám tyto momenty natočit. Vzácné, vtipné a směšné situace z běžného života jsou důležitou součástí zábavy. Určitě se někdy i vám přihodilo, že jste se těmto situacím zasmáli.

Prima Comedy Central představuje televizní show Tos neviděl, která je založená na humorných lidských miniskečích. Diváci se mohou těšit na ta nejlepší internetová videa z celého světa. Každá epizoda vám ukáže obrovské množství brutálních pádů, bláznivých plánů, které se nepovedly, zábavných dětí a zvířat a možná i některé kandidáty na Darwinovu cenu.

Tos neviděl bude moderovat komik a herec Tigran Hovakimyan. Diváci ho mohou znát ze stand-up skupiny Underground Comedy a z televizního pořadu Comedy Club. Nicméně, Tigran v této show  nebude jen pasivně sedět a smát se s publikem. Ukáže dané situace v jiném kontextu, zaměří se na  skryté významy videí a najde v nich jedinečné postavy, kterým dá nové role.

  Zbavte se dvojité brady s injekční lipolýzou

Nová show z lokální produkce Prima Comedy Central je vytvořená na motivy show “Most Ridiculous”, která sklidila úspěch v Německu a Velké Británii. Všech osm epizod první série připravuje společnost NOW Productions. Tos neviděl bude vysíláno každé pondělí večer.

Začněte svůj pracovní týden s obrovskou dávkou zábavy a srandiček v premiérové epizodě Tos Neviděl. První díl uvídíte už v pondělí 27. listopadu ve 22 hodin na Prima Comedy Central.

Post by admin

Comment(0)