Hledáte místo, kde se zbavíte domácího stereotypu, najdete nové přátele a poskytnete odpočinek tělu i duši? Víkendový pobyt plný sportu pro vás může být perfektním řešením. Stačí si jen zvolit ten správný a pak už si ho jen plnými doušky vychutnávat.

Kde složíte hlavu

Základem pro všechny tyto pobyty je volba správného ubytování. Kvalitu hotelových zařízení posoudíte podle počtu hvězdiček, ale rozhodnout se můžete i dle destinace. Horské oblasti odtrhnou vaše myšlenky od povinností a poskytnou dostatek místa pro dlouhé procházky. Ovšem jestliže raději posloucháte zvuk šumících vln a boříte se v teplém písku, prohlédněte spíše nabídky zahraničí. Zlatý střed nabízí  pobyty v lázních, ať už v Česku nebo za hranicemi.

Stravování

Velmi důležitou roli hraje stravování. Je na místě se před zakoupením přesvědčit, zda jde o pobyt bez stravy nebo například s plnou penzí, polopenzí, až all inclusive. Pokud se budete pohybovat u moře, kde máte možnost každý den ochutnat speciality z restaurace, nemusíte si dělat starosti s jídlem z hotelu.  Naopak na horách, kde kromě hotelu nemusíte najít ani živáčka si raději za stravu připlaťte.

  Jóga – relaxace pro tělo i duši

Krásné silné tělo a duševní pohoda

Možná si pokládáte otázku, co sebou na tento víkend zabalit a co můžete očekávat.

Cvičení

Těchto pár dní bývá nabito různými sportovními aktivitami, kde se od vás neočekávají nadprůměrné výkony, ale hlavně jde o to se protáhnout a načerpat novou energii s příjemnými cvičitelkami. Pobyty jsou určeny pro věkové kategorie od mladých slečen po aktivní seniorky a tomu je samozřejmě přizpůsobena nabídka činností. Vyzkoušejte například Pilates, Jógu, Aerobics, Aquarobics, BOSU, Cardio Dance nebo další. S pomůckami si hlavu lámat nemusíte, většinou jsou k zapůjčení přímo na místě. Postačí vám pohodlné sportovní oblečení, lahev na pití a případně cvičební podložka.

Wellness

Po dlouhém dni, až zatoužíte po troše tichého odpočinku, můžete  navštívit hotelové wellness, které také často patří k zájezdu. Nechte své tělo rozmazlovat od profesionálek a dopřejte mu po vydatném sportu také zaslouženou péči a relax. Rehabilitace s odborníky zbaví tělo bolestí zad a dalších částí, masáže vás uvolní a protáhnou unavené svaly. Sauna nebo solná jeskyně zbavuje přebytečných toxinů a v bazénu s tryskami stačí jen zavřít oči a užívat si masážní proudy.

  Nevíte co na Den matek? Zkuste ostravský charitativní závod

Sportovní pobyty nemusíte navštěvovat, až při  zdravotních problémech. Využijte tuto šanci jako prevenci a udržujte se v kondici. Vaše tělo vám poděkuje a vy se budete cítit plni síly a energie.

Post by admin

Related post

Zdraví

Šperky , jóga a Bali jdou dohromady

Sport Zdraví

Kouzlo jógy

Zdraví

Jóga – relaxace pro tělo i duši

Comment(0)