- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKam se starými knihami?

Kam se starými knihami?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Potřebujete se „zbavit“ starých a nepotřebných knih, které už máte přečtené? Svou službu už pro vás udělaly a teď si říkáte, kam s nimi? Nebo se stěhujete a do nového bytu si už staré knihy nechcete brát? Mohou ještě najít nějaké to využití? Nebo opravdu patří už do sběrny starého papíru? Určitě tyto poklady nevyhazujte!

Když se řekne kniha, každý si vybaví sešitý nebo slepený svazek listů nebo arch papíru, kartonu, pergamenu nebo jiného materiálu. Tyto jednotlivé listy jsou popsány textem nebo jsou opatřeny fotografiemi. Dále se kniha neobejde bez vazby a přebalu. Kromě toho jde o dílo, o literární práci, jednoho nebo více autorů a má svou nezpochybnitelnou hodnotu.

Síla antikvariátu

Antikvariáty mají své jedinečné kouzlo. Můžete se jednotlivými svazky volně probírat, hledat podle žánru, abecedy či jen tak, brát do ruky knihu po knize a podle anonce zjišťovat, jestli stojí za přečtení či nikoliv. Co na tom, že knihy už před vámi někdo vlastnil, že už je někdo četl? Kniha přeci není určená jen pro jednoho čtenáře, jen pro jedno přečtení.

Právě antikvariáty se zabývají nejen prodejem, ale také nákupem starých knih. A to je řešení pro vás a váš problém s knihami. A antikvariát Ježek je tím pravým pro vás! Provádí výkup knih ze všech oborů a žánrů. Vykoupí vám celé sbírky a pozůstalosti, například knihy o fotografii, filosofii, umění, horolezectví, ale také dětskou literaturu, historickou literaturu či odborné knihy.

Antikvariát je možno navštívit v Praze 4 a výkup knih provést tam. Máte-li větší množství knih, sbírek nebo knižních celků, pak mohou pracovníci Antikvariátu Ježek přijet za vámi. Zdarma knihy ocení, vyplatí vás hotově a na své vlastní náklady si knihy odvezou a vás tak zbaví jednoduše a rychle starostí, které byste jinak s knihami měli.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje