Možná si lámete hlavu nad tím, kde nakupovat potřeby pro vaše čtyřnohé či opeřené mazlíčky. Máme pro vás řešení! Rádi bychom vám představili eshop fajnzviratka.cz.

Granule pro psy Hills

Granule pro psy Hills

Najdete zde velmi široký sortiment. Eshop například nabízí kvalitní granule pro psy Royal Canin či Hills. Zakoupit lze také antiparazitní obojky, pelíšky, hračky nebo přepravky, a to nejen pro psy, ale i pro kočky. Eshop nezapomíná ani na menší zvířátka jako jsou hlodavci, proto nabízí klece pro hlodavce, podestýlky či dokonce vodítka a postroje. Pokud jste majiteli rybiček, i vy si určitě vyberete z mnoha akvárií, filtrací či léčiv a dekorací. Své zastoupení tu má i sortiment pro ptactvo, a to v podobě klecí, hraček, krmiva a nejen to. Sortiment pro terarijní zvířata nabízí jak terária, tak krmiva, dekorace i podpůrné prostředky.

Granule pro psy

To vše a mnohem více eshop nabízí. Stačí navštívit web a poohlédnout se. Opravdu zde nezapomněli na žádné druhy doma chovaných zvířat, a tak pokud vlastníte více takových zvířátek, můžete jednoduše zakoupit vše na jednom místě a třeba i ušetřit na poštovném, protože dopravu nad 999 Kč získáte zdarma. V případě nákupu nad 499 Kč, lze vaše zboží vyzvednout na 14 výdejních místech, a to například v Praze, Karlových Varech, Ďáblicích či Říčanech.

  Kde koupit zahradní rostliny mnoha druhů?

Klece pro hlodavce

Většina zboží je skladem, proto jakmile zboží zaplatíte, váš balík je ihned odeslán. Krátké dodací lhůtu jsou tak zárukou. Mnoho zákazníků si eshop chválí právě pro rychlou dobu dodání, vstřícný přístup, nízké ceny, ochotu a komunikaci.

Navíc pokud budete objednávat častěji, vyplatí se, zaregistrovat se kvůli věrnostnímu programu. Za každých 500 Kč nákupu získáte 1 bod, 10 věrnostních bodů můžete následně použít na slevu 200 Kč. Platnost těchto bodů není časově omezena.

Nečekejte a ještě dnes navštivte eshop, ve kterém naleznete vše pro své domácí mazlíčky.

Related post

Zvířata

Kvalitním krmivem pro psy uděláte radost nejenom svým čtyřnohým kamarádům!

Comment(0)