- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylZamaskujte své řídké vlasy

Zamaskujte své řídké vlasy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Odrosty, prosvítající pokožka na hlavě a řídké vlasy. To jsou problémy mnohých lidí, jež se negativním způsobem projevují na sebevědomí. Trpíte-li těmito obtížemi, nezoufejte, protože existuje praktické řešení. To představuje kvalitní vlasová kosmetika.

Typickým příkladem je objemový pudr Perfect Hair, s jehož jasně viditelnými výsledky budou spokojeni muži i ženy. Preparát založený na syntetických mikrovláknech, jež nejsou zdraví škodlivá, tudíž se nemusíte obávat jakýchkoliv negativních účinků.

Pojďme si však o tomto zázračném pudru povědět něco více.

Pudr na vlasy, který vám pomůže

Volumizační pudr Perfect Hair je určen pro různé barvy vlasů. Kromě velice efektivního maskování odrostů dokonale zakryje i nevzhledné šediny a postará se o zhuštění vaší kštice. Objemový pudr má sypkou podobu a nanáší se na postižená místa, obvykle na celou hlavu.

Po jeho nanesení z výšky ideálně 15 cm od hlavy jemně masírujte svoji pokožku. Pro zpevnění lze využít i lak na vlasy, který zachová vytvořený objem na hodně dlouhou dobu.

Upotřebíte-li produkt Perfect Hair, těšte se na následující.

·  Přirozený vzhled vlasů s bohatým objemem

·  Lehce omyvatelný

·  Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám a potu

·  Ideální pro tvorbu nejrůznějších účesů

Péče o vlasy se vyplatí

Nepodceňujte svůj vzhled a zvedněte si sebevědomí. Dopřejte si lepšího pocitu s patřičným objemem na hlavě. Pudr na vlasy Perfect Hair stačí jen protřepat, nanést, upravit a zafixovat. Čtyři jednoduché kroky, během nichž dokonale zamaskujete jakékoliv nedostatky na hlavě.

Dejte sbohem šedivým vlasům, odrostům a podobným neduhům trápícím muže i ženy. Vsaďte na odzkoušenou kvalitu pyšnící se dokonalým výsledkem.

Navštivte internetový obchod inhair.cz a vybírejte z bohatého portfolia objemových pudrů určených pro libovolné vlasy. Navíc za bezkonkurenční ceny.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje