- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyIdeální auta pro ženy

Ideální auta pro ženy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Co by mělo takové ideální auto pro ženu splňovat? Rozhodne dostatečný prostor například pro nákupy či dětské sedačky. Ideálním je městské vozidlo, se kterým rozhodně problém zaparkovat mít nebudete.

Moderním a obecným trendem v dnešní době jsou komfortní vozy typu SUV, které jsou bezpečnými, reprezentativními a prostornými vozidly, které umožňují dobrý výhled z vyššího posedu. Mimo to, ženy mají zájem také o vozidla s automatickou převodovkou a o menší vozidla. 

Jaké nejmenší a nejkomfortnější vozidla jsou pro žena na žebříčku top5?

Přinášíme vám výběr pěkných ale pohodlných vozidel, které jsou u žen na žebříčku mezi prvními. Ženy při výběru vozidla neřeší, zda je to nafta či benzín, nebo jaký obsah motoru auto má. Jsou rády, že se dostanou z bodu A do bodu B.  Věříme, že před nakupem vozidla oceníte možnost vyzkoušet jízdu v supersportu

Jaké vozidla to jsou? 

BMW i3

Malé, nadčasové, stylové a k tomu všemu jako ochránce přírody je vozidlo BMW i3. Tento typ vozidla je elektromobilem, pro někoho se to může zdát jako negativní faktor, pro někoho však jako nadčasové autíčko. BMW i3 je ideálním společníkem na delší cesty a dobíjecí stanice v dnešní době už najdete opravdu na každém rohu. Jeho interiér s čistými liniemi a kvalitním podání vás potěší, nejen interiér ale i absolutní bezhlučnost motoru. 

Kia Rio

Vozidlo Kia Rio vypadá svým vzhledem elegantně a sebevědomě, jeho interiér je vzhledem k ceně opravdu z příjemných materiálů, mezi které patří i měkké plasty. V Kia Rio se nebudete cítit stísněně i přesto, že se jedná o malé vozidlo. 

Audi A1 Sportback

Je vozidlem vhodným pro mladé řidičky, a je skvělým a drsným parťákem. Jeho velikost potěší každou ženu při parkování nebo městských toulkách. Uvnitř vozidla na vás luxus bude přímo dýchat, díky velké obrazovce. Designově je Audi A1 nejlepším vozidlem. 

Ovšem při výběru vozidla není důležitá pouze designová stránka, ale také náklady spojené s vozidlem. Co se týče paliva, oprav či pravidelného servisu až po povinné a havarijní pojištění, které v dnešní době je pro mnohé z nás opravdu velkou finanční ztrátou. Naštěstí existují v dnešní době nezávislé kalkulace povinného pojištění, kterou stačí vyplnit údaji o vozidle a o vás. Nezávazná kalkulace povinného pojištění vám připraví výhodné nabídky pojištění od vícero společností, získáte tak jistotu, že je vaše pojištění správně nastavené a mimo to si ušetříte čas strávený nad vyhledáváním a vyznáním se v nabídkách pojišťoven.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje