Mezoterapie. Léčí, omlazuje a zdokonaluje pokožku po všech možných stránkách. V čem je její úspěch?

O účinek se postará nejen kyselina hyaluronová

Zákrok je postaven na léčebných látkách, které se injekčně aplikují do kůže. To je na mezoterapii sympatické, nejde o umělou krásu na úkor zdraví, jde o léčbu a výživu.

Co může mezoterapeutický koktejl obsahovat?

  • Aminokyseliny a koenzymy – jejich nedostatek v pokožce způsobuje stárnutí a tvorbu vrásek.
  • Stopové prvky – k nim řadíme všechny chemické látky, které naše tělo potřebuje. Hořčík, zinek, fosfor, železo… však je jistě znáte a také nejspíš víte, že nedostatek kteréhokoliv z těchto prvků sebou nese problémy. Odráží se na našem celkovém zdraví, tedy i na kvalitě a vitalitě pokožky.
  • Kyselina hyaluronová – je pro své omlazující schopnosti dobře známá. Váže na sebe ohromné množství vody, čímž důkladně hydratuje.

Konkrétní složení mezoterapeutických výživných látek by vždy mělo záviset na potřebách pleti a na cíli mezoterapie. Mohou se do nich zamíchat i nejrůznější léčivé extrakty, vitamíny nebo i lipolytické a vaskulární přípravky.

  Přírodní kosmetika to je zdroj zdraví

Výživná mezoterapeutická séra vyrábějí vědecko-výzkumné kosmetologické instituty ve Francii, Švýcarsku, Itálii či Španělsku.

Pomůže procedura právě vám?

Pokud toužíte po mladší, zdravější, vitálnější a zkrátka krásnější tváři, pak ano, mezoterapie vám rozhodně má co nabídnout.

Přečtěte si o mezoterapii víc a neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci do estetické kliniky Altos v Praze. Mezoterapie se často využívá i v kombinaci s jinými procedurami a jen zkušený dermatolog vám navrhne, jak dosáhnout nejlepších výsledků právě ve vašem případě.

Post by admin

Comment(0)