- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylJaké šperky zvolit na ples

Jaké šperky zvolit na ples

-

- Komerční sdělení -aktuality

Doplňkem všech společenských událostí jsou jednoznačně šperky. Žádné večerní šaty se neobejdou bez vhodných šperků, které jsou takzvanou třešničkou na dortu a vyzdvihnou krásu vašich šatů. Jemnost a eleganci tak slavnostní příležitosti jako je ples nejlépe doplní jemné stříbrné šperky. Jaké šperky vybrat na ples? O tom si můžete přečíst v následujících řádcích, kde vám poradíme jak se správně připravit na ples.

Váš dekolt nejlépe doplní jemný stříbrný náhrdelník, který zvýrazní celkový dojem. Velká večerní toaleta je snem každé ženy a je třeba si  ji náležitě užít se všemi detaily. Délka šatů by měla sahat až po špičku vašich střevíčků a do ruky patří vkusné psaníčko. Stříbrný šperk pak dokáže zvýraznit vaši ženskou krásu. Na plese chce přece každá žena vypadat dokonale.

Náušnice
Náušnice

Nádherné plesové šaty si také doslova říkají o slavnostnější účes. Místo rozpuštěných vlasů je třeba zvolit vyčesaný slavnostní drdol, ze kterého lze spustit pár pramínků vlasů. To je ten pravý moment, kdy využijete stříbrné náušnice, které díky odhalené linii krku a ramen dokonale vyniknou. Událost v podobě plesu je jako stvořená pro perly. Doporučujeme tedy zvolit perlové náušnice. Jsou symbolem vznešenosti, čistoty a bohatství.

Vaši ruku by měl zdobit stříbrný náramek, který může být buď v čisté barvě stříbra, nebo i doplněný kamínky v barvě vašich šatů. A v žádném případě nemůže chybět ani prsten. V nejlepším případě prsten s perlou. Vaše šperky tak budou dokonale ladit a vaše večerní toaleta bude působit uceleným a perfektně sladěným dojmem. Perla se nemusí objevit úplně na všech vámi zvolených špercích. Můžete zvolit třeba jemný náhrdelník a perly pak zvolit třeba na náušnicích a prstenu.

naus

Šperky jsou doplňkem, který má učinit váš vzhled dokonalým. Záleží na tom, jaké jste zvolili šaty. Pokud jsou vaše šaty bohatě zdobené, sáhněte po decentnějších kouscích. Bohatě postačí stříbrné náušnice a prsten s perlou doplněný jemným náhrdelníkem, mají li šaty výstřih. Pokud jste zvolili jednoduché a elegantní šaty, dopřejte si k nim i náramek, nebo výraznější náhrdelník. Dobře zvolenými šperky docílíte dokonalého efektu.

 

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje