Studium jazyků vás velmi obohatí. Mimo zdokonalení se v jazyce, můžete studovat například univerzitu, absolvovat různé zkoušky s certifikátem. Tyto certifikáty vám pak otevřou dveře k vysněnému povolání. Díky osamostatnění nabudete také osobního i profesního sebevědomí, naučíte si stanovit jasné cíle a těch dosahovat.

Jazykový pobyt

Jazykové dovednosti

Zajímá vás mezinárodní obchod, právo, marketing či reklama? Využijte své jazykové dovednosti a získejte vysněnou práci u nás či v zahraničí. I kuchaři a číšnici, lékaři a sestřičky mohou využít šanci na práci v zahraničí a jazykové kurzy jim pomohou překonat jazykovou bariéru.

Agentury zajišťují také firemní jazykové kurzy pro profesionály a businessmany. Tyto kurzy jsou cíleně zaměřené na konkrétní profesi a na odbornost klienta. Tyto kurzy jsou známy také jako kurzy pro manažery. Absolvováním těchto kurzů se naučíte vše potřebné pro své budoucí či současné povolání.

london

Své jazykové dovednosti využijete nejen při hledání zaměstnání ale i brigád. Chcete-li se skutečně naučit jazyk, pak je dobré absolvovat několika měsíční pobyt v zahraničí, případně rovnou vystudovat univerzitu. Mnoho absolventů si pak vyzkouší štěstí v zemi, kde studoval. Mnoho nadnárodních firem preferuje studenty, kteří absolvovali univerzitu v zemi, kde se o práci zájemce uchází.

  Několik tipů na úžasné výlety

Další možností uplatnění je například překladatelství, tlumočnictví, funkce tiskového mluvčí či zahraničního dopisovatele v novinách. Každý má příležitost ukázat, co umí a jak umí své jazykové dovednosti prodat.

Related post

Kurzy a školení Zprávy

Jazykový pobyt – co si odneseš

Comment(0)