- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyThajské masáže

Thajské masáže

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak často se Vám povede užít si chvilku relaxace a uvolnění, při kterém si uvědomíte, že už bylo dávno na čase dopřát si tento nenahraditelný pocit. Denně jsme v neustálém napětí a stresu, který si už možná ani neuvědomujeme. Naše tělo nám však zcela určitě dává průběžně najevo, že potřebuje zvolnit, zrelaxovat a namasírovat zatuhlé svaly. Často vás pobolívá hlava nebo záda, možná i bojí a řešení přichází pouze v podobě utišující tabletky, i když víme, že se jedná pouze o krátkodobé umlčení bolesti. Pokud jste se právě poznali, nadešel nejvyšší čas dopřát si masáž. Navštivte thajské masáže na Praze 5.

Thajské masáže na Praze 5
Thajské masáže na Praze 5

Opravdu kvalitní masáže Vám poskytnou skutečnou relaxaci nejen pro Vaše tělo, ale také Vaši mysl. I tu je potřeba očistit. Skvěle se k tomu hodí nově  zrekonstruované prostory nabízející Thajské masáže na Praze 5.

Vše je zařízeno ve stylu Feng Shui a Vy se zde díky tomu budete přirozeně cítit harmonicky a uvolněně. Zkušené masérky z Thajska nebo Číny poznají velmi rychle, podle reakcí Vašeho těla, na které části je nejvíce potřeba se zaměřit a postarat se tak o znovu nalezení tělesné rovnováhy.

Frau geniet ihre Massage

Orientální masáže Vás zbaví bolesti, stresu, zatuhlosti a účinky pocítíte okamžitě. Na asianspa.cz máte na výběr z nepřeberného množství terapií. Od klasické thajské masáže v kombinaci s aromatickými olejovými, masáže zaměřené na záda a šíji, na nohy a ruce, ale i  pro těhotné a ženy po porodu, až po také velmi žádané masáže pro dva. Výběr je opravdu velmi pestrý a účinky masáží můžete také podpořit nabízenou tibetskou kosmetikou.

Další skvělou a originální nabízenou službou je možnost objednat si masáž na místě, které si určíte Vy. Pokud nemáte čas nebo chuť nikam dojíždět, stačí zvednout telefon, případně si o ni napsat e-mailem. Pak si v pohodlí vašeho domova užijete kýženou relaxaci. V případě, že se Vám terapie zalíbí, určitě využijte možnosti se stát členy klubu a čerpat nabízené služby výhodněji. A když se o tyto skvělé zážitky budete chtít podělit s někým, komu chcete dopřát stejný komfort, věnujte mu dárkový poukaz. Ten jistě udělá radost.

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje