- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiÚniková hra v Praze

Úniková hra v Praze

-

- Komerční sdělení -aktuality

Sháníte nějakou opravdu originální zábavu, kterou byste si mohli užít v páru nebo ve skupině přátel?Rádi byste získali další společné zážitky a už Vás nebaví jen posedávat a klábosit v restauracích. Pokud hledáte nový impulz a činnost, která rozproudí Vaše mozkové závity, pak nezbývá než doporučit stále více oblíbené únikové hry.

O co se vůbec jedná. Hra má vždy daný časový limit, standardně trvá jednu hodinu. Na výběr je z několika příběhů, jejich téma je předem jasně dané. Příběhy jsou většinou nazvány podle známých  filmů. Vy se držíte „scénáře“, který Vám říká, jak máte při hře postupovat a čeho dosáhnout. Můžete třeba bojovat o přežití. Nejprve se musíte se dostat ze zajetí, a svého věznitele následně vyhodit do povětří. Nebo se potřebujete dostat k penězům, které se Vám podařilo prohrát v kasinu. Má to ale háček, peníze a cennosti jsou v domě milionáře, který je má setsakramentsky dobře střežené.

Úniková hra v Praze
Úniková hra v Praze

Únikové hry

Jak uvádí přímo sami tvůrci únikových her, náměty ke scénářům sháněli po celém světě, nechali se inspirovat různými příběhy a přesto, nebo možná právě proto jsou tyto scénáře naprosto originální. Efekty které je doprovází Vám nastíní dobovou atmosféru konkrétního místa a úkolu až tak reálně, že se na malou chvíli můžete cítit jako cestovatelé v čase. Artefakty, které při hře budete nalézat byly vytvořeny přímo ke konkrétnímu účelu, popřípadě sehnány třeba i na bleším trhu. Vše je zkrátka ušito na míru. Hudba, která Vás bude doprovázet ještě silněji podtrhne celou atmosféru Vašeho zážitku. Vše dohromady spolu s prostorami ve kterých se budete pohybovat působí skutečně a věrohodně.

hry v

Že se nejedná o samochválu si můžete ověřit na recenzích těch, kteří už únikové hry v Praze sami absolvovali. Ve velké míře se jedná také o cizince, kteří jak sami uvádí byli spojením všech faktorů ve hře naprosto uneseni. Pokud máte na návštěvě kamaráda z cizí země a chcete mu mimo historických památek dopřát naprosto mimořádný zážitek, máte jedinečnou možnost. Také pro teambuildingy je tato hra skvělá. Jedná se o spolupráci celého týmu, tedy zapojení všech zúčastněných k dosažení společného cíle. Spojení zábavy a napětí Vám přinese nejen nezapomenutelné zážitky, zároveň máte také možnost zjistit, jak se chováte a přemýšlíte v nestandardních situacích a odnést si z toho důležitou zkušenost. Tak hurá do toho!

Předchozí článekKulečníkový stůl domů
Další článekThajské masáže

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje