Hraní kulečníku může být velkou zábavou, která se často transformuje až ve vášeň. Možná je to i Váš případ. Už Vám nestačí chodit hrát kulečník jen mimo domov. Chcete mít možnost věnovat se mu kdykoli se Vám zamane, třeba když ráno vstanete nebo večer, když si po celém dni chcete večer užít trochu relaxu u této oblíbené hry, ale zároveň nechcete opustit teplo domova. Popřípadě si můžete doma s přáteli uspořádat třeba kulečníkový turnaj. Proč ne. Tohle všechno je možné a pomoc je jednoduchá,  ,,kulečníkový stůl domů“. Pořídit si kulečníkový stůl domů totiž není nic nereálného.

Kuleč

Kulečníkový stůl domů

Kulečníkový stůl, zábava i sport

Je ale potřeba vybírat ho s rozvahou. Přece jen se cena pohybuje v řádu tisíců korun. Pokud si tedy nevyberete jeho miniaturní variantu, tedy mini kulečník. Ten Vám sice poskytne útočiště v případě, že nemáte k dispozici potřebný prostor nebo finance pro standardní kulečníkový stůl, ale hra samozřejmě není tak komfortní jak by mohla být.

  Let balonem Vám poskytne krásný výhled

Pokud se tedy rozhodujete, že si kulečníkový stůl pořídíte, uvědomte si, kolik pro něj máte v daném prostředí k dispozici prostoru. Nejpoužívanějšími variantami jsou stoly velké 5 až 8 stop. Což znamená velikost 2 až 2,5 m na délku a přibližně metr až metr třicet na šířku. Výška stolu je něco málo přes osmdesát cm. Nejprodávanější je prostřední varianta, tedy sedmi stopí stůl. Při samotné hře je ještě potřeba brát v potaz to, že krom stolu je nutný další prostor k samotné hře. Ideálně by ten prostor navíc kolem stolu měl být až tři metry.

Dalším důležitým faktorem pro kvalitní hru je kromě samotného prostoru samozřejmě světlo. Pokud tedy budete vybírat místo kam kulečníkový stůl postavíte, nezapomeňte na to. Nad každým kulečníkovým stolem by měla být umístěna lampa.

Jestliže doma nemáte úplně rovné podlahy, nepropadejte panice. Kulečníkové stoly mají nastavitelné nohy, ty Vám tedy pomohou k jeho správnému vyrovnání. Další výhodou je jejich údržba. K té potřebujete pouze hadřík se saponátem a na plátno použijete kartáč. Proč si tedy odpírat zábavu, kterou si dopřával už i francouzský král Ludvík XI.

  Posilovna je místo i pro ženy

Related post

Bydlení Dekorace zboží

Kulečníkový stůl jako dekorace i zábava

Comment(0)