- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylŠetrná metoda prodloužení vlasů? Clip in vlasy

Šetrná metoda prodloužení vlasů? Clip in vlasy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud přemýšlíte o prodloužení vlasů, možná už jste si něco načetla o možných metodách. Jednou z nejoblíbenějších jsou bezpochyby clip in vlasy. Přidělají se během pár minut a odstraníte je ještě rychleji. Jsou levné, pěkně vypadají a dlouho vydrží.

Co jsou to ty clip in vlasy?

Jedná se o prameny přírodních vlasů našité na sponkách. Sponky jsou různě široké a většinou se prodávají v sadách. Výhodou je, že žádným způsobem neničí vaše vlastní vlasy a můžete je nosit kdykoliv, kdy se vám zachce. Clip in vlasy jsou ideální pro ženy, kterým se občas zachce hrát si na romantickou slečnu s vlasy až po pas, ale jindy by jim dlouhá hříva překážela. Sponky lze totiž snadno odepínat a připínat.

Jaké jsou možnosti?

Na výběr je mnoho délek a barev (když si nevyberete, jednoduše je přebarvíte). Až budete shánět clip in vlasy levně, dejte si pozor nejen na to, kolik je v sadě spon, ale i na gramáž, abyste nedostaly „pár chlupů“. Čím hustší vlasy (s větší gramáží), tím lépe. Co se týče délek, standardní jsou 38 cm, 51 cm a 61 cm. Například český e-shop tvojevlasy.cz ovšem nabízí exkluzivní husté clip in vlasy o délce 66 cm s gramáží 160 g. Navíc mají poštovné zdarma, vlasy skladem a ke každé objednávce připravený dárek. Ceny jsou více než přívětivé, nejkratší přírodní vlasy o délce 38 cm získáte za tisícovku. Pro fanoušky e-shopu na Facebooku platí 10% sleva, takže ve finále ještě levněji.

Při výběru sledujte, zda jsou clip in vlasy kvality REMY. Vlasy označené tímto slovíčkem mají zachované kutikuly, které je chrání. Ty, co kvality REMY nedosahují, jsou sice chemicky ošetřeny, aby vypadaly hladce, ale po prvním umytí se to projeví, nepůjdou vám rozčesat. Jinak je péče o clip in vlasy snadná, umývají se běžným šampónem a kondicionérem, lze je žehlit i natáčet, tužit i lakovat. Nikdo nebude mít ani tušení, že nejsou vaše. Prodloužené vlasy simulují ty vlastní, a když se o ně budete dobře starat (nežehlit na 220°C a nebarvit každý týden), stejně dlouho také vydrží.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje