Hodinky nejsou sice žádnou nutností, ale činí náš život snadnějším a pěknějším. Koupit správné hodinky nepatří k složitým úkolům, pokud jsme dostatečně informováni. Před tím, než si vybereme správné hodinky, je dobré vědět pár základních informací. Jednak o samotných hodinkách a také o člověku, kterému jsou určeny.

Pánské hodinky

Pánské hodinky

Kritéria před výběrem hodinek

Jako první krok je vhodné se zamyslet, zda jsou hodinky určené na sport, do společnosti, zaměstnání nebo universální. Poté zaměříme pozornost na materiál pásku i hodinek, ze kterého jsou vyrobeny. Pokud se jedná například o alergika, mohl by se na pánské hodinky jen chodit dívat.

Neméně důležitý je design a typ skla. Máme-li v těchto věcech jasno, zaměříme se na doplňkové funkce v závislosti, zda se jedná o pánské či dámské hodinky. Muži upřednostňují spíš masívnější hodinky, ženy sáhnou raději po menších a jemnějších modelech. Důležitou roli sehrává i ciferník, kdy lze vybírat analogové, digitální, binární či kombinované.

Dámské hodinky

Dámské hodinky

Cenový limit hodinek

Dalším z požadavků je cenový limit, který nám umožní nakoupit do určité částky. Ideální je stanovit si limity dva – první je minimální, tedy cena, na které chceme startovat a druhý maximální, cena kterou překročit určitě nehodláme. Nabízí se i třetí možnost, pro soutěživé a tím je propadnout kouzlu britské elegance a získat hodinky Daniel Wellington zdarma. Stačí se zúčastnit soutěže o unisex model Wellingtonek. Pravidla soutěže jsou zcela jednoduchá a vyhrát může úplně každý.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku, kterou naleznete na webových stránkách brasty.cz a doplnit o požadované údaje, jako je jméno, adresa a další. Hodinky značky Daniel Wellington patří k těm nadčasovým a rozhodně jim nechybí styl. Vybírat lze mezi sportovními, luxusními, elegantními či starou dobrou klasikou. Tato světová módní značka je zaměřená na luxusní pánské i dámské hodinky.

 

www.brasty.cz

  Seznamte se s letními trendy díky sandálům Tamaris

Related post

Móda a Styl

Slaďte se se svojí polovičkou!

Comment(0)