- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiChci rande – Konec osamělým večerům

Chci rande – Konec osamělým večerům

-

- Komerční sdělení -aktuality

Říci chci rande, nestačí. Seznamka Chcirande.cz je váš první krok. Ať už se seznamujeme v reálném životě či na internetu, vždy existuje šance najít to, co hledáme. Seznamování se online dnes už nepatří mezi nic zvláštního. Běžně lze mezi svými přáteli najít i páry, jež se seznámili, prostřednictvím internetu.

Mýty o tom, že je to nemožné a takové vztahy nefungují, nejsou pravdivé. Mnoho lidí z různých důvodů volí právě tento styl seznamování se. Tak jako vše to má svá pro i proti. Díky tomu, že seznamování se na internetu je početnější roste i pravděpodobnost narazit na podvodníky. Ovšem to v běžném životě také.

 

Chci rande
Chci rande

Stanovte si priority

Velmi záleží rovněž na tom, zda vyhledávám randění po internetu za účelem chatování, flirtování, či chci najít vážný vztah. Rozhodně se vyplatí dodržovat určitá bezpečnostní pravidla a uvádět pravdivé údaje. Sama jsem poznala svého přítele prostřednictvím seznamky a tvoříme šestým rokem pár. Nutno podotknout, že je to nejlepší muž v mém životě. Nebudu vám tedy psát pravidla, jež se to na internetu jen hemží, ale své vlastní zkušenosti. Seznamka chcirande.cz umožňuje osamělým duším najít lásku, dobrodruhům vášeň na jednu noc nebo navázat na přátelství.

Chcirande.cz vám umožní najít, co hledáte

Předně je důležité nastavit si profil a uvádět pravdivé údaje, včetně aktuální fotografie. Rozhodně neuvádějte a nepište nikomu svou adresu a telefonní číslo na potkání. Jestliže hledáte povyražení je to zcela odlišné než hledání vážného vztahu. Internet je skvělý v tom, že odpadá stud a lépe se vám přemýšlí při tvoření vět a otázek. Ptejte se na koníčky, cíle a sny dotyčné osoby. Jen tak si uděláte představu, zda stojí za to vyjít si na rande s touto osobou. Buďte zcela otevření v tom, co hledáte. Pokud budete mlžit či lhát zvyšujete pravděpodobnost, že si přitáhnete podvodníka.

Jak chcirande.cz funguje?

Zcela zdarma se zaregistrujete a pak už stačí klikat na daná políčka, zda jste muž, žena, věk, kraj, co či koho hledáte. To vám zúží okruh vyhledávaných a pak už stačí jen navázat na konverzaci. Je to rychlé, snadné a průhledné. Na chcirande.cz najdete různé věkové skupiny, takže na své si přijde úplně každý.

 

www.chcirande.cz

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje