Těhotenství je jedinečným obdobím v životě ženy. Některá jej prožívá lépe, jiná s určitými komplikacemi. Jakmile se děťátko narodí, vše nekončí, ale naopak začíná. Jak těhotenství prožít v co největší pohodě a dobré informovanosti?

I vaše těhotenství je jedinečné

Každé těhotenství je jedinečné a na mysli nám vyvstává spoustu otázek. Průvodce těhotenstvím týdne po týdnu jistě nadchne každou nastávající maminku, ať už je těhotná poprvé, nebo už jej dříve prožila. Magazín Tehotenstvionline.cz vám bude nápomocný po celou dobu. Každá maminka si v něm najde ty správné informace a odpovědi na své otázky. Poučíte se, pobavíte a dozvíte spoustu zajímavého.

Informace na jednom místě

Vše o těhotenství na jednom místě? Není to nemožné. Průvodce tu pro vás bude od okamžiku, kdy zjistíte, že jste těhotná, až do porodu. Víte, jaké jsou příznaky těhotenství v prvních dnech? Seriál o těhotenství týden po týdnu vám odpoví vaše otázky už od prvních týdnů měsíce gravidity. Dozvíte se spoustu věcí, které jste možná ani netušila.

  Nechte děti „pomáhat“

Od početí až do porodu

Od příznaků těhotenství v prvních dnech až po porod uběhne 9 měsíců a během tohoto období se toho mnoho stane. Vzniká nový život a vyvíjí se malý človíček. Co by měla maminka vědět, jak jíst, co pít, kdy odpočívat, jaké aktivity jsou povoleny a jaké se naopak neodporučují? Co dělat, když nás zrazuje psychika nebo se nám něco nezdá po fyzické stránce? Články o těhotenství jsou plné různých postřehů a doporučení. Nechybí tipy na těhotenskou módu nebo na knihy pro těhotné.

Těhotenství týden po týdnu

Magazín o těhotenství online přináší seriály o cvičení pro těhotné nebo těhotenství týden po týdnu. Díky tomu můžete zkvalitnit svou přípravu na porod, být v dobré fyzické kondici a udělat vše, co je ve vašich možnostech. Průvodce jiným stavem prozradí, co se děje s tělem matky a jak se vyvíjí děťátko, ve stručné, přehledné, čtivé a komplexní formě. Nenechte se ničím zaskočit!

Comment(0)