- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKvalitní lyže na sjezdové lyžování

Kvalitní lyže na sjezdové lyžování

-

- Komerční sdělení -aktuality

Blíží se nám zima, místy dokonce již napadl sníh, možná tedy pomalu přemýšlíte, jak si následující měsíce zpestřit. Chystáte se třeba na lyže? Pokud ano, pak je nejvyšší čas začít dávat dohromady výbavu, alespoň v případě, ležela-li celý zbytek roku zapomenuta ve sklepě. Vyhraďte si čas a ověřte si, v jakém stavu jsou vaše lyže, hůlky a další příslušenství. Možná už bude načase je vyměnit nebo obnovit. Když na to přijde, takové nové lyže by se mohly ocitnout třeba pod stromečkem.

Head, jednička v lyžích

Sjezdové lyžování je relativně mladým sportem, masově se začalo provozovat teprve v minulém století. Od té doby prošlo poměrně rapidním vývojem a zejména lyže se dočkaly celé řady nejrůznějších vlastností, tvarů i designových provedení. Na trhu se za ta léta vyskytly desítky, ne-li stovky více či méně úspěšných výrobců. Zatímco někteří se nedokázali mezi konkurencí prosadit a rychle opět zmizeli v propadlišti dějin, jiní naopak správně odhalili, jakým směrem se budou trendy ve sjezdovém lyžování ubírat a slavili značné úspěchy.

Na vrcholu se stále drží například značka Head, která se kromě lyží zabývá rovněž dalšími spoty, mimo jiné třeba tenisem. My se však dnes budeme držet u lyží. Bez nadsázky lze totiž říci, že lyže Head jsou jedněmi z těch, které udávají světové trendy. Pokud se na sjezdovce ukážete v těchto lyžích, máte vyhráno. Prim hrají klidně i použité lyže Head!

Co nabízí KERS

Od svého založení se značka Head specializuje na nejmodernější technologie a ergonomiku lyží, abyste při sjíždění svahu získali maximální požitek z rychlosti a přitom překvapivě snadného ovládání. S lyžemi Head na nohou můžete na vlastní kůži zažít například to, co dokáže unikátní elektronická technologie KERS – ve chvíli, kdy jsou lyže na konci oblouku vystaveny největšímu ohybu, speciální aktivní mikročip uvolní energii do vláken zadní poloviny lyže. A v neposlední řadě, v poměru ceny a výkonu, to jsou opravdu levné lyže!

Ta se zpevní a díky tomu se zvýší pružení celé lyže, což příznivě ovlivní akceleraci na konci oblouku. Technologie KERS jsou dnes aplikovány hned do několika modelů lyží Head, aby bylo vyhověno zákazníkům s různými požadavky na cenovou dostupnost nebo design. Tak vzhůru na sjezdovku! A nezapomeňte na zimní boty!

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje