- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyKde si udělat řidičský průkaz?

Kde si udělat řidičský průkaz?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete si udělat řidičský průkaz na auto nebo řidičský průkaz na motorku? Hledáte autoškolu v Praze s lidským přístupem? Nemáte moc zkušeností se řízením a uvítali byste kondiční jízdy? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, je Autoškola King tím pravým místem pro Vás.

Autoškola v Praze

Autoškola King byla založena v roce 2007 a sídlí na Praze 4. Čím se tato autoškola od svých konkurentů? Hlavním motem autoškoly je přátelský přístup ke svým klientům. Snaží se pro ně udělat maximum, aby její klienti nedostali jen řidičák na motorku či auto, ale zároveň, aby si z výuky i něco odnesli. Výuka není zaměřená jen na testy, ale i na praktické dovednosti studentů.

autoškola

Obrázek: výuka probíhající v moderních objektech v Autoškole King

Vícejazyčná výuka

S narůstající globalizací žije v Praze stále více cizinců. Proto zavedla Autoškola King výuku v cizích jazycích. Svůj řidičský průkaz tedy můžete získat nejen v češtině, ale i angličtině, němčině a ruštině. Výuka v tomto jazyce je vždy vedena lektory plně ovládajícími daný jazyk. Samozřejmostí je, že veškeré výukové materiály jsou přeloženy do daného jazyka.

Testy autoškoly

Pro Autoškolu King jsou již samozřejmostí kvalitní výukové materiály. Kromě tradičních cvičných testů na řidičský průkaz dostane každý student výukové CD a od roku 2014 spustila autoškola i vlastní e-learningovou platformu.

Kondiční jízdy a jiné

Kromě klasických kurzů vedoucí k získání řidičského oprávnění poskytuje Autoškola King i možnost několika dalších kurzů jako jsou kondiční jízdy, kurzy první pomoci, školení řidičů referentů a školení profesionálních řidičů. To všechno dělá z Autoškoly King pravého partnera pro jakoukoliv automobilovou výuku.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje