- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiProfesionální IPL epilátor pro ženy i muže

Profesionální IPL epilátor pro ženy i muže

-

- Komerční sdělení -aktuality

V současné době je moderní epilace pomocí intenzivního pulzního světla (IPL). Službu nabízí každý kosmetický salon. Nicméně pravidelná návštěva kosmetického salonu je časově i finančně náročnou záležitostí. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější investice do speciálního IPL epilátoru, s nímž docílíte hladké pokožky na několik měsíců.

Revoluční technologie je naprosto bezbolestná, neboť využívá paprsky intenzivního pulzního světla podobající se laserovým paprskům. Náboj, který prostupuje pod povrch pokožky, působí na melanin tmavých chloupků. Tím se chloupky odstraňují a pokožka je hladká po dobu několika měsíců.

ep9600_479x361_2

 

Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision

Hledáte-li bezpečný dámský epilátor postavený na bázi IPL, dovolujeme si vám představit Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision. Tento přístroj doporučuje dokonce Dr. Alster, která založila ve Washingtonu institut dermatologické laserové chirurgie. Epilátor slouží k domácímu použití a viditelných výsledků se dočkáte již po prvním měsíci používání. Kvalita a účinnost je podložena externí studií, která se prováděla na 21 osobách.

Princip fungování je naprosto jednoduchý. Nejprve jsou aplikovány impulzy intenzivního pulzního světla pod pokožku. Impulzy vstřebají melanin chloupku v kořínku, čímž dojde k poškození cibulky. Chloupky poté začnou samy odpadávat. Jelikož je následující dorůstání chloupků pomalejší, pokožka je hladká velmi dlouhou dobu. Epilátor Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision se dá použít na všechny části těla.

Epilátor, který je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže, se používá ve třech fázích. Prvních šest ošetření se provádí v rozestupu dvou týdnů. V druhé fázi se doporučují tři ošetření s časovým rozestupem jednoho měsíce. A ve finále se epilátor používá už jen ke korekci pokožky.

Předchozí článek
Další článek

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje