- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiProfesionální IPL epilátor pro ženy i muže

Profesionální IPL epilátor pro ženy i muže

-

- Komerční sdělení -aktuality

V současné době je moderní epilace pomocí intenzivního pulzního světla (IPL). Službu nabízí každý kosmetický salon. Nicméně pravidelná návštěva kosmetického salonu je časově i finančně náročnou záležitostí. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější investice do speciálního IPL epilátoru, s nímž docílíte hladké pokožky na několik měsíců.

Revoluční technologie je naprosto bezbolestná, neboť využívá paprsky intenzivního pulzního světla podobající se laserovým paprskům. Náboj, který prostupuje pod povrch pokožky, působí na melanin tmavých chloupků. Tím se chloupky odstraňují a pokožka je hladká po dobu několika měsíců.

ep9600_479x361_2

 

Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision

Hledáte-li bezpečný dámský epilátor postavený na bázi IPL, dovolujeme si vám představit Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision. Tento přístroj doporučuje dokonce Dr. Alster, která založila ve Washingtonu institut dermatologické laserové chirurgie. Epilátor slouží k domácímu použití a viditelných výsledků se dočkáte již po prvním měsíci používání. Kvalita a účinnost je podložena externí studií, která se prováděla na 21 osobách.

Princip fungování je naprosto jednoduchý. Nejprve jsou aplikovány impulzy intenzivního pulzního světla pod pokožku. Impulzy vstřebají melanin chloupku v kořínku, čímž dojde k poškození cibulky. Chloupky poté začnou samy odpadávat. Jelikož je následující dorůstání chloupků pomalejší, pokožka je hladká velmi dlouhou dobu. Epilátor Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision se dá použít na všechny části těla.

Epilátor, který je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže, se používá ve třech fázích. Prvních šest ošetření se provádí v rozestupu dvou týdnů. V druhé fázi se doporučují tři ošetření s časovým rozestupem jednoho měsíce. A ve finále se epilátor používá už jen ke korekci pokožky.

Předchozí článekAutodoprava Praha
Další článekDárek pro dceru

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje