Blíží se výročí, nebo narozeniny vaší milované a nevíte si rady čím ji udělat radost? Šperkama zaručeně nic nezkazíte, jelikož neznám ženu, která by tyto třpytivé doplňky nezbožňovala. Pokud řešíte výběr zásnubního, či snubních prstenů firma Polomio nabízí výběr designových šperků, které se liší od klasických snubních prstenů zejména svým originálním a pečlivým zpracováním.

 Za firmou Polomio stojí v první řadě spoluzakladatel David Lomos, který je šperkař a designer celé značky. Již od brzkého mládí měl o svém budoucím životě jasno. Tradiční řemeslo šperkařské práce ho doslova fascinovala, proto svůj první šperk vytvořil již ve svých třinácti letech. Jistě nebude pro nikoho velkým překvapením, že jeho další životní kroky směřovali právě ke studiu Mistrovské školy designu v Praze a starožitnictví.  Tvrdá práce, kreativní myšlení a přesná ruka k této branži neodmyslitelně patří. Jistá inovace v designu šperků a vyhovění přání individuální klientele, to vše jsou pro Davida Lomose neuvěřitelné výzvy.

nausnice-tokyo

 

více v článku...

  Šaty v těhotenství

Šperky Polomio obr.1

 Šperky Polomio

 Luxus, kvalitní zpracování a originální design, to vše vystihuje firmu Polomio. Všechny šperky jsou vyráběné výhradně na území české republiky a na jejich vzniku se podílejí ti nejlepší a nejzkušenější mistři z oboru. Právě díky zlatým českým ručičkám, se můžete těšit z ručně vsazených diamantů a jiných drahokamů.

Při nákupu jakéhokoliv šperku navíc obdržíte certifikát ověřující ryzost kovu a kvalitu diamantu zasazených ve šperku. Proto se již nemusíte obávat alergií na kovy a jiné slitiny, jelikož budete mít přesný přehled z čeho je vás šperk vyroben.

souprava-havana

 

Šperky Polomio obr.2

 Buďte kreativní!

U firmy Polomio si můžete dovolit být tvůrčí, protože je jen na vás jakou barvu zlata, povrchovou úpravu, velikost, nebo druh drahokamu si vyberete. Na výběr máte z matného či lesklého provedení a také se můžete vyřádit na výběru tvaru požadovaného diamantu. Není skvělé být svobodný i ve světě luxusu a šperkařiny? 🙂

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

           

 

 

Related post

Móda a Styl Trendy

Šperky jsou ctností každé ženy

Comment(0)