Součástí života každého člověka je i práce. Sice práce patří kromě spánku k neodmyslitelně nejčastějším činnostem, které člověk vykonává, ne vždy je to část dne, na kterou se těší. Je opravdu dar mít práci, která nás baví a do které se každý den těšíme.

Mnozí pracují na různých pracovních pozicích, které vyžadují i ​​oblečení tomu přizpůsobeny. Určitě k takovým pracovním pozicím patří i práce v bance. Často se lze setkáváme s názorem, že práce v bance je čistá nuda a to hlavně v oblasti módy. Ženy nosí jen šedé nebo černé nevýrazně kostýmy, k tomu ladí nějakou černou koženou kabelku jednoduchého a nekomplikovaného střihu. Prostě musí být zvolen dress code, který je velmi přísný, decentní a jednoduchý.

Ne v každé bance však musí dodržovat tyto přísně dress code pravidla. Také to záleží i na pozici, kterou člověk vykonává. Pokud jde o pracovní pozici na centrále banky, tak samozřejmě tam si to nevyžaduje žádný extra dress code, naopak se klade hlavně důraz na pohodlnost a jednoduchost.

V pozicích, kde se setkávají zaměstnanci banky se zákazníky je to však jiné. Tam si to vyžaduje určitou eleganci, která bezpodmínečně k této pracovní pozici patří. Základ tvoří boty na vyšším podpatku, které ladí k sukni nebo k elegantním kalhotám. Málokde je možnost v bance vidět rifle. To je opravdu výjimečně.

  Focení svatby, na kterou nezapomenete

Nejčastěji dámy na této pracovní pozici nosí tmavé sako a bílou halenku. Není to však pravidlo a můžeme se setkávat, že mají i elegantní svetříky nebo prodloužené halenky.

Velmi elegantně a nadčasově působí na této pracovní pozici i šaty. Musí být však decentní a nemají mít velké výstřihy. Rovněž i délka nemůže být vyzývavá, naopak klade se důraz na to, aby byly těsně nad kolena.

Výraznou roli hrají i doplňky. Většinou by nemělo jít o levnou bižuterii, ale o jemné a kvalitní kousky. Práce v bance vyžaduje zlato a stříbro. Outfit by měl doladit jemnými náušnicemi, které tvoří set spolu s náramkem a náhrdelníkem. Kvalitní hodinky na rukou jsou v tomto případě samozřejmost.

Jeden z důležitých doplňků je i kožená kabelka. Sama o sobě kožená kabelka samozřejmě doplňuje outfit, ale v tomto případě zoastáva jen v šatně. Na pracovišti ji u dám nenajdeme. Nemůžeme však zapomínat ji k danému outfitu sladit, protože nejsme celý den jen v bance, ale musíme jít přece i domů. Protože občas neseme i nějaké ty dokumenty z práce, využíváme kožené pracovní a hlavně velké prostorné kabelky, které toho musí hodně poměstiť.

Každá žena, která pracuje v bance musí mít eleganci ve svém outfitu uprimne ráda. No určitě přijdou i dny, kdy by si nejraději vzali na sebe tenisky, rifle a pohodlné tričko. To však v tomto případě už zbývá jen na víkend a na čas mimo pracovní dobu.

  Jaké doplňky na svatbu ke krátkým šatům?

Post by admin

Comment(0)