- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyJak práce v bance ovlivňuje náš šatník

Jak práce v bance ovlivňuje náš šatník

-

- Komerční sdělení -aktuality

Součástí života každého člověka je i práce. Sice práce patří kromě spánku k neodmyslitelně nejčastějším činnostem, které člověk vykonává, ne vždy je to část dne, na kterou se těší. Je opravdu dar mít práci, která nás baví a do které se každý den těšíme.

Mnozí pracují na různých pracovních pozicích, které vyžadují i ​​oblečení tomu přizpůsobeny. Určitě k takovým pracovním pozicím patří i práce v bance. Často se lze setkáváme s názorem, že práce v bance je čistá nuda a to hlavně v oblasti módy. Ženy nosí jen šedé nebo černé nevýrazně kostýmy, k tomu ladí nějakou černou koženou kabelku jednoduchého a nekomplikovaného střihu. Prostě musí být zvolen dress code, který je velmi přísný, decentní a jednoduchý.

Ne v každé bance však musí dodržovat tyto přísně dress code pravidla. Také to záleží i na pozici, kterou člověk vykonává. Pokud jde o pracovní pozici na centrále banky, tak samozřejmě tam si to nevyžaduje žádný extra dress code, naopak se klade hlavně důraz na pohodlnost a jednoduchost.

V pozicích, kde se setkávají zaměstnanci banky se zákazníky je to však jiné. Tam si to vyžaduje určitou eleganci, která bezpodmínečně k této pracovní pozici patří. Základ tvoří boty na vyšším podpatku, které ladí k sukni nebo k elegantním kalhotám. Málokde je možnost v bance vidět rifle. To je opravdu výjimečně.

Nejčastěji dámy na této pracovní pozici nosí tmavé sako a bílou halenku. Není to však pravidlo a můžeme se setkávat, že mají i elegantní svetříky nebo prodloužené halenky.

Velmi elegantně a nadčasově působí na této pracovní pozici i šaty. Musí být však decentní a nemají mít velké výstřihy. Rovněž i délka nemůže být vyzývavá, naopak klade se důraz na to, aby byly těsně nad kolena.

Výraznou roli hrají i doplňky. Většinou by nemělo jít o levnou bižuterii, ale o jemné a kvalitní kousky. Práce v bance vyžaduje zlato a stříbro. Outfit by měl doladit jemnými náušnicemi, které tvoří set spolu s náramkem a náhrdelníkem. Kvalitní hodinky na rukou jsou v tomto případě samozřejmost.

Jeden z důležitých doplňků je i kožená kabelka. Sama o sobě kožená kabelka samozřejmě doplňuje outfit, ale v tomto případě zoastáva jen v šatně. Na pracovišti ji u dám nenajdeme. Nemůžeme však zapomínat ji k danému outfitu sladit, protože nejsme celý den jen v bance, ale musíme jít přece i domů. Protože občas neseme i nějaké ty dokumenty z práce, využíváme kožené pracovní a hlavně velké prostorné kabelky, které toho musí hodně poměstiť.

Každá žena, která pracuje v bance musí mít eleganci ve svém outfitu uprimne ráda. No určitě přijdou i dny, kdy by si nejraději vzali na sebe tenisky, rifle a pohodlné tričko. To však v tomto případě už zbývá jen na víkend a na čas mimo pracovní dobu.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje