- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak oživit sexuální život ve dlouhodobém vztahu?

Jak oživit sexuální život ve dlouhodobém vztahu?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý dlouhodobý vztah prochází těmi samými fázemi, ať už hovoříme o stránce psychické či fyzické. A právě té druhé je věnován tento článek. V každém delším partnerství po čase odpadá ta původní zamilovanost a vášnivost, což je způsobeno především stereotypem. Jak tedy oživit a zpestřit sexuální život, pokud žijete v delším vztahu s jedním partnerem?

Rozbořte stereotyp

Oba chodíte do práce, popřípadě se staráte o děti, a tak máte manželské povinnosti přesně naplánované na každou středu a sobotu, týden co týden? Bude to znít bláznivě, ale vynechte! Uvidíte, že pokud hrátky odložíte třeba jen o pár dní, oba se budete na danou chvíli těšit a samozřejmě si jí i více užijete.

Nebojte se experimentovat

V každém vztahu je důležité posouvat se dál. A to platí i pro postel. Nebojte se zkoušet nové věci. Sex na neobvyklých místech nebo jen nová poloha dokážou váš sexuální zážitek okořenit. Pokud se nebojíte ještě více odvázat, můžete vyzkoušet například hraní rolí. Ze začátku si možná budete připadat zvláštně, ale uvidíte, že se pobavíte a i sex vás bude více bavit. No a pro ty odvážnější je tu pak možnost přibrat k sobě někoho třetího nebo návštěva swingers clubu. Fantazii se meze nekladou.

Investujte peníze

Partnerský život můžete obohatit i nákupem různých sexuálních pomůcek, či svůdného oblečení. Za návštěvu sexshopu se nemusíte stydět a spoustu věcí dnes seženete i přes internet. Nebojte se utratit více peněz, investice se vám zaručeně vrátí a vy nebudete utracených peněz litovat.

Komunikace je základ

Tou nejdůležitější věcí ve vztahu je samozřejmě komunikace. Nebojte se říct partnerovi, co se vám líbí a nechte si prozradit i jeho tajné touhy. Mluvte spolu a snažte se, alespoň v rámci možností, navzájem si vyhovět. Nezapomeňte ale, že se nesmíte nechat nutit do něčeho, co dělat nechcete! Harmonie v sexuálním vztahu zajišťuje harmonii i v psychické rovině vztahu. Nezapomeňte tedy o svůj sexuální život pečovat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje