Možná to bude znít trochu divně, ale miluji psací potřeby všeho druhu. Nejspíše mám nějakou tajnou vášeň, která ve mne propukla ve chvíli, kdy jsem se stala maminkou a začala si se synem a dcerou každé odpoledne kreslit anebo se jen díky nim vracím do svých dětských let, kdy jsem každý den trávila nad hrstkou omalovánek, které mi rodiče nestačili ani kupovat, kdo ví? Jedno je ale jisté, a sice že se u nás doma rozhodně vždy najdou krásné a kvalitní pastelky, pastely, kreativní inkousty a podobné věcičky, které milují snad všechny děti včetně mě samotné.

Psací potřeby se hodí vždy, když venku panuje nevlídné počasí

Mám dvě naprosto úžasné děti a to zejména z toho důvodu, že si dokážou velmi dlouhou dobu hrát naprosto sami bez toho aniž, bych u nich musela stát. Oba milují kreslení, stejně tak jako já a tak vždy, když se venku zamračí, vytáhnu naše psací potřeby a pouštíme se, nebo alespoň oni se pouští a já se přidávám, do kreslení. Zrovna nedávno jsem dceři, pořizovala velmi krásné šablony pro malování, které jsou doslova okouzlující. Syn má o něco větší představivost a tak pomůcky pro kreslení příliš nevyžaduje, ovšem je možné, že je v budoucnu využije i on. Zatím mu ale stačí plátno, pestré akvarelové barvy a také samozřejmě štětce, fixy, pera a gelovky a již maluje. Nutno uznat, že jeho výtvory jsou čím dál tím hezčí a hezčí. Kdo ví, třeba v něm dřímá umělec.

  Jaké jsou nejnovější trendy v bydlení

Výtvarný kroužek ve škole děti zbožňují

Když jsem ve svých dětech spatřila v malování potenciál, rozhodla jsem se, samozřejmě s jejich svolením, že je přihlásím do výtvarného kroužku, který probíhá na jejich škole. Viděla jsem na něm spoustu dětí, která držela v ruce různá razítka a ta používala jako předlohu pro kreslení či děti mohli malovat přímo na malířské plátno pomocí olejových barev a podobně. Obě děti vřele souhlasily, a když si má dcera nedávno balila svou školní aktovku, do které zasouvala různá pestrobarevná pera a propisky, stačila podotknout, že je třeba, abych jí pořídila nové štětce a barvy, které se jí budou hodit na první hodinu ve výtvarném kroužku. Její nadšení je tak víceméně evidentní.

Post by admin

Comment(0)