- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyLázně Rajecké Teplice lákají do luxusního baru Cabaret Aphrodite

Lázně Rajecké Teplice lákají do luxusního baru Cabaret Aphrodite

-

- Komerční sdělení -aktuality

Slovenské termální lázně Spa Aphrodite Rajecké Teplice neustále zlepšují svoji nabídku, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty vyhledávající nejkvalitnější léčebné a relexační služby i doprovodný program. Důkazem je nově otevřený luxusní bar CABARET APHRODITE, který je dalším příkladem rozsáhlých investic Slovenských liečebných kúpeľov (Slovenské léčebné lázně), a. s., Rajecké Teplice. Slouží ubytovaným hostům i veřejnosti pro různé zábavné společenské akce pod názvem ,,Cabaret Show”. Prostor však slouží nejen na skvělé víkendové kabaretní programy (zpěváci, imitátoři, kouzelník, tanečnice …), které si hosté užívají plnými doušky, ale jeho technické vybavení a zázemí je vhodné i pro organizování různých konferencí, seminářů a eventů. ,,Luxusní místnost je reprezentativní i pro mezinárodní akce a pro korporátní akce umíme připravit vše na míru dle přání klienta. Firmy, společnosti, instituce mají jedinečnou možnost pozvat své obchodní partnery nebo zaměstnance na reprezentativní místo u nás, kde si splní nejen vzdělávací povinnosti, ale mohou dokonale využít i potřebný blahodárný relax termálních lázní a večer si užít i zábavu,“ konstatoval viceprezident akciové společnosti SLK (Slovenské liečebné kúpele) Rajecké Teplice Zdenko Miškolci.

KRT-Vondrackova-Ples00019

Právě zmíněný Cabaret Aphrodite skrývá zajímavou historii, o níž se mnoho neví … V místnosti zůstaly původní vstupní trezorové dveře, za nimiž byl určitou dobu na podzim v roce 1938 tajně uložen československý státní poklad. ,,O českém státním pokladu ukrytém v našich lázních v Rajeckých Teplicích ze začátku druhé světové války kolují odpradávna různé zvěsti a povídky. V jedné se údajně říká, že kdo se při návštěvě baru Cabaret Aphrodite dotkne vstupních historických trezorových dveří, bude v budoucnu obdařen určitým blahobytem,​“ prozradil Zdenko Miškolci.

spa jesen good
V tomto trezoru na podzim v roce 1938 byly tajně ukrývány před agenty Německé říše korunovační klenoty českých králů, které za posledních 600 let opustily Pražský hrad pouze jedinkrát, a to pro hrozící bombardování Prahy během sporu o Sudety, proto prezident Beneš přikázal klenoty odvézt. Svatováclavskou korunu, žezlo, jablko, kříž, roucho a další zlaté cennosti odvezli z Prahy dne 19. září 1938 na dvou velkých autech. Následující den již byly klenoty v Žilině, kde je převzal František Koupil, přednosta filiálky Národní banky československé v Žilině. Odtud byly vzácné klenoty přesunuty a ukryty v trezoru v tehdejším hotelu Veľká Fatra (dnes Aphrodite Palace) v Rajeckých Teplicích. Ve zmíněném hotelu Veľká Fatra byla zvláštní místnost (nyní bar Cabaret Aphrodite), kde byl uložen zlatý poklad ČSR. V rušném období 1939 byl odvezen zpět do Čech a odtud část do Spojených států amerických. O této přísně utajené akci věděli pouze v prezidentské kanceláři a v nejvyšším vedení banky.

,,Většina Slováků a Čechů dodnes ani netuší, že český národní poklad někdy opustil Pražský hrad. A nemluvě o tom, že se ocitl na určitou dobu právě u nás v lázních a právě v tomto trezoru hotelu Aphrodite Palace,“ dodal viceprezident akciové společnosti SLK Rajecké Teplice Zdenko Miškolci.

KRT-prezidentskeapartmany9

Luxusní lázně Spa Aphrodite Rajecké Teplice ve svých zařízeních poskytují klientům ten nejvyšší komfort a jsou balzámem pro tělo i duši. Do lázní Spa Aphrodite se jezdí za léčebnými procedurami a termální léčivou vodou, luxusním ubytováním, vyhlášenou gastronomií a skvělou večerní zábavou v nově otevřeném baru Cabaret Aphrodite. Navštivte Cabaret Aphrodite jako hosté termálních lázní nebo si ho pronajměte na uspořádání firemního večírku, oslavy či uspořádání konference.
Více informací je na goldbach, tel .: +421 41 5494 256-7, e-mail: spa@spa.sk

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje