Produkty špičkového japonského výrobce sportovních oděvů a vybavení Mizuno se již na počátku sezóny jaro/léto 2016 objeví v portfoliu LEVELSPORTKONCEPTU, předního českého distributora kvalitního zboží pro milovníky sportu.

„LEVELSPORTKONCEPT dlouhodobě buduje pozice dalším prémiovým a technickým sportovním značkám v České a Slovenské republice jako je LEKI, Kjus a POC a my jsme rádi, že můžeme oznámit toto partnerství“, říká Stuart Dale, manažer pro export značky Mizuno. Zároveň dodává, že:  „LEVELSPORTKONCEPT má obchodní vztahy ve všech klíčových směrech na trhu a zlepší tak nejen naše obchodní cíle, ale i celkové pojetí značky Mizuno a našich vysoce technických produktových řad na maloobchodní a spotřebitelské úrovni.“

logo-sportkoncept

A co tahle novinka vlastně znamená pro český trh a fanoušky obchodní společnosti LEVELSPORTKONCEPT? Především to, že si sportovci budou moci v síti tohoto distributora již brzy pochvalovat novou nabídku kvalitního a designového vybavení. Mizuno totiž patří k nejvíce uznávaným sportovním značkám a jeho vlivné postavení stále roste na mezinárodních trzích v Mnichově, Paříži, Londýně, Barceloně i v Turíně. Značka je oblíbená jak v oblasti běhu, tak i v segmentu halových sportů, fotbalu a tenise.

Nové partnerství oceňují i sami zástupci značky Mizuno, kteří věří, že právě nyní nastal ten nejlepší čas ke spojení sil s LEVELSPORTKONCEPTEM – dlouhodobě působícím a technicky orientovaným distributorem prémiových produktů pro sport: „LEVELSPORTKONCEPT dlouhodobě buduje pozice dalším prémiovým a technickým sportovním značkám v České a Slovenské republice jako je LEKI, Kjus a POC a my jsme rádi, že můžeme oznámit toto partnerství. LEVELSPORTKONCEPT má obchodní vztahy ve všech klíčových směrech na trhu a zlepší tak nejen naše obchodní cíle, ale i celkové pojetí značky Mizuno a našich vysoce technických produktových řad na maloobchodní a spotřebitelské úrovni“, říká Stuart Dale, manažer pro export značky Mizuno.

http://www.levelsportkoncept.cz/

Svět Ženy Facebook

Related post

Zdraví

Jak zhubnout na trampolíně?

Sport Zdraví

Mýty a fakta kolem cvičení a spalování tuků

Sport Zdraví

Jarní sportování

Comment(0)