- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylKosmetika Natura Siberica splňuje přísné dermatologické normy

Kosmetika Natura Siberica splňuje přísné dermatologické normy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Minimálně dvacet kosmetických přípravků denně běžně používají dívky, mladé paní a dámy ve středním věku. Odličovací prostředky, zvláčňující emulze, denní a noční krémy, tělová mléka, šampony, kondicionéry, make up, řasenka, rtěnka, lak na vlasy, na nehty, odlakovač, depilační prostředky, parfémy, deodoranty, a tak bychom mohli pokračovat. Většina z běžně prodávaných zkrášlujících pomůcek obsahuje spoustu chemikálií, které se nám chtě nechtě dostávají pokožkou do organismu a mohou způsobovat až závažné problémy. Dermatologové upozorňují, že i když používáme kvalitní kosmetiku jedné značky, dopady na zdraví minimalizujeme, ovšem vyloučit je nelze. Co s tím? Používat přírodní produkty, jako je například kosmetika Natura Siberica, starat se o pokožku i zevnitř správným životním stylem a vyváženou stravou plnou minerálů, vitaminů a důležitých stopových prvků.

Přípravky Natura Estonica jsou plné přírodního bohatství a přirozenosti

Přirozeným zdrojem zdraví, krásy a vitality je sama příroda. A tak ať se staráme o pokožku celého těla, obličeje, očních partií, nebo vlasů, měli bychom dbát na přírodní látky, které jsou v kosmetice obsaženy. Natura Estonica přichází s unikátním stylem péče o vlasy, jenž je založen na důkladném pronikání do kořene vlasů, samotného vlasového porostu a především ke konečkům, které bývají nejvíce zatíženy. Přímé sluneční záření, suché podnebí, prašné prostředí, mastnota v zaměstnání, ale i užívání léků a prodělaná onemocnění jsou důvodem, proč vlas ztrácí svoji sílu, lesk a živelnost. Vraťte svým vlasům přirozenou krásu s pomocí bylinných a rostlinných výtažků obsažených v Natura Estonica.

Kosmetika Natura Estonica pečuje o vaše tělo komplexně a bezbolestně

Vyzkoušejte kterýkoliv z běžně nabízených prostředků pro dokonalou pleť, jež nabízí kosmetika Natura Estonica a viditelné zlepšení objevíte již po pár dnech. Pravidelnou péčí navrátíte své kůži tolik potřebné živiny, jež ztrácí v přetopených místnostech, klimatizovaných interiérech i vlivem stárnutí pokožky. I zralá pokožka dovede být díky Natura Estonica plná svěžesti a dokonalosti.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje