Diety, cvičení, měsíce práce… a stále na svém těle najdete místa, která ne a ne konečně vypadat dobře. To není jen váš problém – většina lidí má problémové partie, kde se proti hromadění tuků bojuje jen velmi obtížně. Ať už mluvíme o stehnech, hýždích, podbradku či jiné části těla.

K tomu je určena injekční  lipolýza.

Co to způsobuje?

Představte si, že se vaše bříško najednou záhadně zmenší. Druhá brada zmizí jako mávnutím proutku. Pohled do zrcadla vám dělá radost. Tak vypadá zkušenost s lipolýzou.

Jedná se o hubnoucí proceduru – nikoliv však celého těla jako liposukce. Tato procedura se zaměřuje pouze na problémové partie. V nich nejen odbourá tukové polštářky, ale také nastartuje tvorbu kolagenu, čímž pokožku zpevní. Výsledkem je velmi přirozeně vypadající odstranění tukových polštářků.

Co se děje s vaším tělem?

Pod kůži se aplikuje účinná látka (lecitin), která dokáže velmi účinně štěpit tuky. Ty se rozloží a pak se přirozenou cestou vyplaví z těla ven.

Aplikace se provádí ultra tenkou jehličkou a je téměř bezbolestná. Jedná se o miniinvazivní metodu, bezpečnou a šetrnou k organismu. Po zákroku se mohou ojediněle vyskytnout otoky či zarudnutí, které během pár dnů zmizí. Týden je vhodné omezit fyzické aktivity, ale jinak můžete fungovat jako vždy.

Pozor – aby vás nečekalo zklamání

  Nejvtipnější videa v jednom pořadu. Prima Comedy Central přináší nový pořad „Tos neviděl!“

Tato procedura je bezpochyby výborným pomocníkem, který dovede řešit dlouhodobá traumata a komplexy. Ale nečekejte, že během jedné aplikace se zbavíte 50 kil tuků.

Procedura je opravdu vhodná spíše pro menší korekce. Také je nutné počítat s tím, že pro dokonalý efekt musíte zákrok podstoupit opakovaně.

Potřebujete něco víc?

Zákrok se často kombinuje i s jinými procedurami. S liposukcí můžeme dosáhnout velmi dobrých výsledků radikálnějšího charakteru. V dnešní moderní době jsou i plastické operace šetrné a bezpečné, v estetické medicíně zase korekce kontur jednoduché a efektivní. Důležité je však, vždy se poradit s odborníkem. Doporučujeme například nezávaznou konzultaci v klinice Altos, Praha. Zde můžete zjistit, zda je injekční lipolýza to pravé a jaké další cesty vedou k překrásnému tělu vašich snů.

Post by admin

Comment(0)